Unbreakable Machine-Doll 5

Tłumaczenie: Sara Manasterska
Cykl: Unbreakable Machine-Doll (tom 5)
Wydawnictwo: Studio JG
Kikou Shoujo wa Kizutsukanai
seinen, akcja, fantasy, komedia, ecchi, manga
komiksy
dehira

Królewska Akademia Mechanosztuki im. Walpurgii to renomowana instytucja, w której zbierają się najlepsi z najlepszych młodych mistrzów marionetek. Raz na cztery lata ścierają się w magicznych pojedynkach podczas Uczty, zwanej też Nocą Walpurgii, walcząc o tytuł Mędrca. Nasz bohater, Raishin, zdobywa co prawda prawo do uczestnictwa w Uczcie, ale zaatakowany przez Lokiego i jego młodszą siostrę, Freję, popada w niezłe tarapaty. Jego nieodłączną towarzyszkę, marionetkę Yayę, trafia niespodziewanie wystrzelony pocisk. Udajcie się z nimi do pełnej czarodziejskich tajemnic szkoły! Uczta nareszcie się zaczyna! Co będzie dalej?

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: www.studiojg.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!