Re: Zero - Życie w innym świecie od zera. Księga pierwsza: Dzień w stolicy - 2

Cykl: Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (manga) (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu- Daiisshou - Outo no Ichinichi Hen
komiksy
Dejikos

Subaru Natsuki zostaje przeniesiony do innego świata gdy wraca z zakupów w supermarkecie. Po trzykrotnym doświadczeniu śmierci zauważa, że otrzymał specjalną umiejętność, którą nazwał „powrotem przez śmierć”. Umożliwia mu ona „restart” od pewnego punktu po tym, jak umrze. Chcąc zapobiec zamordowaniu srebrnowłosej dziewczyny jak i siebie samego, staje twarzą w twarz z morderczynią. Dotarł tak daleko, wielokrotnie tracąc życie, żeby jeszcze raz zobaczyć uśmiech na jej twarzy! Oto drugi tom przygody ze śmiertelną pętlą. Czy tym razem uda się bohaterowi dożyć „jutra”?

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/