Uważaj na swoją siłę

Tłumaczenie: Marcin Wąsiel
Wydawnictwo: JS & Co
Fear Your Strengths
poradniki

„Silne strony i przewagi czynią menadżera skutecznym i pozwalają osiągać sukcesy. Trzeba w nie inwestować i stale je rozwijać. To najbardziej znane mantry biznesu. A jednak Kaplan i Kaiser mówią: „strzeż się swoich przewag”. Trudno o bardziej paradoksalną rekomendację w świecie biznesu, ale książka Kaplana i Kaisera świetnie pokazuje, dlaczego ma ona głęboki sens. Menadżerowie nadużywają swoich sił i przestają dostrzegać, że prowadzi to w prawie nieubłagany sposób do utraty skuteczności, przy pozorach profesjonalnego działania. Przekaz książki można zawrzeć w jednym prostym i mądrym słowie: równowaga. Wybitni menadżerowie umieją zachować równowagę kluczowych charakterystyk lidera i wykonawcy, strategii i taktyka. I o tym jak tego dokonać, traktuje ta książka”

źródło opisu: http://www.szulski.com/ksiazki/26

źródło okładki: http://www.szulski.com/ksiazki/26

Tomasz Piekarski | 2016-07-28
Na półkach: 2016
Przeczytana: 28 lipca 2016

Interesujące nowe spojrzenie na menadżerów.
Daje do myślenia i pracy nad sobą.

aga | 2017-04-02
Daga | 2017-01-19