Okładka książki Fallen Crest Public Tijan
Okładka książki Fallen Crest Public
Tijan Wydawnictwo: Tijans Books Cykl: Fallen Crest (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Fallen Crest (tom 3)
Tijans Books
2013-12-30
2013-12-30
fallencresthigh

13/52
Dzień dobry w Wielkanocny Poniedziałek, czyli Śmingusa dyngusa 😁😉.

Jak tam po pierwszym dniu świat? Ja aktualnie do siebie dochodzę, ale jeszcze czeka mnie jeden wyjazd i nie wiem jak mój brzuch to przeżyje 😅.

❤️Recenzja❤️

Sam i Mason są oficjalnie parą, nie kryją się z tym i niestety ale kilku osobom totalnie to nie pasuje. Matka dziewczyny od samego początku sabotuje ich związek, jednak Mason nie do końca zdaje sobie z tego sprawę że Sam obrywa najbardziej. Córka z matką prowadzą dość zaciętą wojnę, żadna nie chce odpuścić. Między czasie dowiadujemy się kilku dość ciekawych rzeczy z przeszłości dziewczyny, nic dziwnego że ma ataki paniki. Poznaje również swojego biologicznego ojca oraz matkę swojego chłopaka.

Powiem wam że tą część czytało się o wiele lepiej niż poprzednią, jest lepiej napisana i nie ma tego takiego jak dla mnie niezrozumienia. Fakt wszystko widziany z perspektywy Sam, ale totalnie mi to nie przeszkadzało, chociaż wolę książki w których mamy podział z perspektywy jednego i drugiego bohatera.

Ta seria jest powiem wam wciągająca, jednak ilość dram jaka tam się znajduje trochę mnie przerosła. Nie wiem czy potrafiła bym sobie z tym poradzić i dodatkowo nie zwariować.

No nic żegnam się z wami i życzę miłego dnia.

#rodzina #fallencrest
#tijan
#recenzja #recenzjaksiazki #światrecenzentów #czytamzagranicznychautorów #czytamzdziewczynami #ksiazkoweimpresje #libraida #miłość #para #nienawieść #walka #seria #tom2 #polecam #book #booknerd #książki #instabook #bookfotografico #kobiece #wydawnictwokobiece

13/52
Dzień dobry w Wielkanocny Poniedziałek, czyli Śmingusa dyngusa 😁😉.

❤️Recenzja❤️

Zmiana szkoły nigdy nie jest łatwa tym bardziej, gdy nikogo się nie zna. Już od progu instytucji Sam ma wrogów, którzy zazdroszczą jej chłopaka i przyjaciela. Ale jak ma się ta dziewczyna zachować skoro rywale grożą nie tylko jej bliskim, ale też bliskim jej bliskich. Czy uda jej się wygrać w tej niedorzecznej rywalizacji?

Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Z książki na książkę robi się coraz ciekawiej. Jednak denerwują mnie w tej serii liczne literówki. Jest np. rozdział gdzie jest z perspektywy Masona i zamiast powiedziałem to jest powiedziałam. Trochę to denerwujące. Nie wiem, czy to tylko w moich wersjach tak jest niestety czy we wszystkich.

"Szkoła" jest również dobra, co dwa poprzednie tomy, i chyba do tej pory najbardziej mi się podobała. Zaledwie kilka godzin potrzebowałam na to, by ją przeczytać. Dotąd jest najbardziej szokującą, zaskakującą i mroczną częścią serii, za co mnie nie znudziła. Ostatni dialog i wypowiedziane słowa przez pewną dziewczynę wcale mnie nie zdziwiły, podejrzewałam to już od pierwszej części (kto przeczytał będzie wiedział co komentuje 😁). Czytając ten tom, uświadomiłam sobie, że każda z postaci ukrywa jeszcze wiele rzeczy i może się wiele wydarzyć w następnych częściach. Bohaterzy super, w tym czarne charaktery, które działały na nerwy. Muszę wspomnieć o swoim ulubieńcu Loganie, który nadal jest sobą i czuję, że z nim jeszcze wiele się wydarzy. Jestem zachwycona jak dotąd całą serią i zdecydowanie staje się numer jeden wśród romansów, deklasując "After".

W trzecim tomie powieści,spotykamy Samanthe,Masona i Logana do której chodzą do szkoły.
Narobili sobie wrógów w ludziach.
A pewna dziewczyna Kate,która chce uknuć intrygę.
Żeby poróżnić ich dwoje.
Jednak jedno jest pewno,że za ich związek zaczynają wisieć,wszystko się zaognia.
Stają się ochroniarzami Mason i Logan dla Samanthy,czy wystarczy żeby Sam poczuła się bezpieczna w nowej szkole.
Kocham tę serię,następna cześć zawładnęła mną ile tutaj dużo emocji,wzruszeń ciekawych było.
Przepiękna lektura,czytająca za serce głęboko.
Od pierwszej strony wciągnęła mnie,czyta się dobrze.
Przeżyłam dobre i złe chwile z postaciami z książki.
Już biorę się za 4 tom.

Narobili sobie wrógów w ludziach.
A pewna dziewczyna Kate,która chce uknuć intrygę.
Żeby poróżnić ich dwoje.

Trzecia część historii Sam i Masona. Ona zmienia szkołę i próbuje się w nowej odnaleźć, jednak zazdrosne dziewczyny nie dają jej spokoju. Wiele wycierpi. Niespodziewanie zyska nowych sojuszników... Okaże się, że nie tylko Mason jest nią zainteresowany... Odnowi kontakty z tatą i pozna lepiej jego wybrankę. A Mason i Logan przy wsparciu przyjaciół uknują zemstę...
Dalej mam pewne zastrzeżenia, choć uważam, że sama historia wciąga, jestem ciekawa ciągu dalszego.

Dalej mam...

Trzecia część z serii książek o braciach Kade i miasteczku Fallen Crest. Muszę przyznać, że jak na razie chyba jest to najlepsza książka z tej serii. Nie jest to typowa książka, w której miłość i konflikt są na pierwszym miejscu, możemy ze wszystkich stron patrzeć na zachowanie bohaterów i razem z nimi przeżywać ich emocje. Jak na razie serdecznie polecam tę serię.

Kospiracje, zemsta, poświęcenie, miłość.......
Z miłości jesteśmy w stanie dużo znieść.
Ból psychiczny i fizycznych.
Gdy widzimy ile nasza miłość jest w stanie dla nas zrobić......
Gdy boimi się straty.....
Gdy chcemy Zemsty......
Ale czy jesteśmy tak bezwzględni?
Oni nas zranili ale my jesteśmy mocniejsi. Pomożemy mimo krzywdy jaką nam zadali.
Jednak czy będzie już pięknie i kolorowo?

Kospiracje, zemsta, poświęcenie, miłość.......
Z miłości jesteśmy w stanie dużo znieść.
Ból psychiczny i fizycznych.
Gdy widzimy ile nasza miłość jest w stanie dla nas zrobić......
Gdy boimi się straty.....
Gdy chcemy Zemsty......
Ale czy jesteśmy tak bezwzględni?
Jednak czy będzie już...

Świetna! Dynamiczna! Kontynuacja serii Fallen Crest. Przedstawia młodych ludzi w świecie dorosłych. Ukazuje namiętność, walkę o miłość, poświęcenia jakich można się dopuścić dla ukochanej osoby i wielką przyjaźń. Wspaniałe dialogi, opisy i fabuła! Polecam!

Kochani moi od czasu do czasu trzeba przeczytać jakąś „młodzieżówkę” aby odetchnąć od mafijnych klimatów. Jednak ta „młodzieżówka” jest równie dobra co mafia. Uwielbiam ekipę z Fallen Crest.

W tej części mamy dalsze losy Masona i Samanthy oraz Logana. Ta trójka jest nierozłączna. Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, ale czy to będzie dobre rozwiązanie ? Czy dziewczyna poradzi sobie z nienawiścią innych dziewczyn ?

Powiem Wam tak, nie jest łatwo i nie będzie łatwo. Dzieję się w książce dużo rzeczy, które nie są dobre dla Sam i Masona. Czy miłość jest na tyle silna by przetrwać ? Czy zawsze damy radę ochronić ukochaną osobę?
Samantha próbuje chronić chłopaków, chłopcy próbują chronić Samanthę. Czy w tym kole jest miejsce na szczerość?

Ja wiem jedno kochani, karma zawsze wraca. A miłość jest naprawdę w stanie przezwyciężyć wszystko.
Jestem osobą, która dość często się wzrusza, zwłaszcza jeśli książka mnie wciągnie. „Fallen Crest” wciągnęło mnie od pierwszego tomu a ta część sprawiła, że uroniłam kilka łez.
Jeśli ktoś nie czytał tej serii, to naprawdę warto sięgnąć. Ten trójkąt was wciągnie, oni sprawią, że będziecie wstrzymywać oddech ale także mogą pojawić się wypieki na twarzy od gorących zbliżeń Masona i Sam. I jak zawsze zakończenie sprawia, że chce rzucić wszystko i przeczytać kolejna część 🤗

Tijan Fallen Crest. Szkoła Zobacz więcej