Tłumaczenie: Fallen Crest Public
Cykl: Fallen Crest High (tom 3)
Wydawnictwo: Tijans Books
8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
fallencresthigh
angielski
ReviewJunkie

Sam's first day at Fallen Crest Public doesn't go well. Some girls want to be her. Some girls want to destroy her. And some just don't like her. All in all, despite being protected by Mason and Logan, it's still only the strong survive. Sam will not only have to survive, she needs to learn how to conquer too, but there's another battle growing. Things are about to come to a disastrous end between the towns, Roussou and Fallen Crest. Sam's other main dilemma? Keeping Mason and Logan from getting arrested or hospitalized.

This is the third book in the Fallen Crest Series.
Fallen Crest High
Fallen Crest Family

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/18110808-fallen-crest-public

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/18110808-fallen-crest-public

ReviewJunkie | 2016-09-17
Przeczytana: 17 września 2014

Moja miłość, moja ulubiona, kocham.

bookoholiczka | 2017-09-08
Przeczytana: 03 września 2017