Credit Scoring - Metoda zarządzania ryzykiem kredytowym

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Książka jest pozycją potrzebną i użyteczną. Stanowi kompendium wiedzy na temat metody credit scoring. zaletą książki jest powiązanie teorii z zagadnieniami praktycznymi, przykładami obrazującymi zastosowanie konkretnych metod scoringowych, porównanie skuteczności modeli scoringowych w zależności od ich rodzaju, a także przytoczenie modeli scoringowych dostępnych na rynku. prof. Krzysztof Opolski, WNE Uniwersytet Warszawski.

Mateusz Jod | 2016-09-16
Przeczytana: 16 września 2016