Żartem i pół serio

Wydawnictwo: Universitas
9788324208678

Cztery w jednymŻyczenia dla Janiny Bahr z okazji jubileuszu Jana Błońskiego Laurka dla Bronisława Maja Jak pewien mól książkowyLimeriada Panegilimeryki z poczty literackiej Dziwna przygoda rodziny Żeleńskichz biurek i szuflad pracowników Instytutu Filologii Polskiej UJ Czy rzeczywiście Krypta zasłużonycha Twórcze zdrady Przyjaciół Mickiewicza Najkrótszy polski utwór poetycki zamiast przemówienia jubileuszowego Dziesiąty jubilem Autocamera obscura Rady dla badacza literatury Appendix: Markiewicziana

Śledziu | 2016-05-09
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać