Twoje emocjonalne ja. Jak podnieść swoje EQ

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Potęga emocjonalnej części mózgu Znasz się na tyle, na ile się poznasz -wszystko o EQ Trzy, dwa, jeden -nawiąż kontakt ze swoimi uczuciami i popędami Reakcje emocjonalnie inteligentne i te, które mogą zrobić z Ciebie głupca Czuj się jak u siebie -pojęcie Twojego domu w psychologii Wszystko to brzmi jak świąteczne życzenia, które nigdy nie mają szansy się spełnić, jak określenia rodem ze słodkich bajek dla naiwnych dzieci. Tak naprawdę są to jednak naukowo wyjaśnione

talka1635 | 2015-01-02
Na półkach: Teraz czytam