Gimnastyka dla języka

Wydawnictwo: Media Rodzina

Kolejny tom wierszy dla dzieci uznanej i nagradzanej autorki. Z właściwą sobie łatwością rymowania, lekkością i dowcipem bawi się ona słowami i do zabawy wciąga czytelnika. Książka została zilustrowana kolażami samej autorki (wyklejanymi we wtorki, a niektóre kartki także we czwartki) i wzbogacona o płytę CD, na której Piotr Fronczewski i Kevin Aiston w mistrzowski sposób interpretują...

Książka została zilustrowana kolażami samej autorki (wyklejanymi we wtorki, a niektóre kartki także we czwartki) i wzbogacona o płytę CD, na której Piotr Fronczewski i Kevin Aiston w mistrzowski sposób interpretują wiersze z tomiku.

źródło opisu: Media Rodzina, 2004

źródło okładki: zdjecie autorskie

katecz | 2015-05-22

Niektóre wierszyki brzmią niestety tak bez sensu, że aż się ich czytac nie da. A co dopiero nauczyć na pamięć.

KSP | 2013-05-15
Przeczytana: 2004 rok

Genialne wierszyki - językołamacze. Dużo radości i dla dużych i dla małych :)

Magdalena | 2016-12-01
Na półkach: Julii, Przeczytane