Clint Eastwood. Człowiek wart miliard dolarów

Tłumaczenie: Magdalena Słysz
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
Eastwood biografia

Biografia jednego z najsłynniejszych amerykańskich aktorów i reżyserów - życie prywatne i zawodowe, ciekawostki, anegdoty - rozmowy z gwiazdami Hollywood na temat bohatera. Aktor, reżyser, scenarzysta, producent, kompozytor - w każdej z tych dziedzin Clint Eastwood osiągnął wielkie sukcesy, pozostając skromnym człowiekiem, unikającym życia towarzyskiego. Kim jest naprawdę twardy gliniarz z cyklu o Brudnym Harrym i reżyser oscarowego "Bez przebaczenia". Barwna opowieść o wielkim artyście i kulisach przemysłu filmowego USA.

Michał | 2014-08-18
Przeczytana: maj 2012

Zbyt dużo błędów w tekście, utrudnia czytanie, co do informacji biograficznych też dosyć płytka. Polecam sięgnąć po któraś z innych dostępnych biografii Clinta, choć dla początkujących fanów chcących zglebić się w życiorys może być okey.

Felicity | 2014-03-16

Juz od wstepu wieje nudą. Książka sprawia wrażenie opracowania, kompilacji wypowiedzi aktora uzupełnioną komentarzem narratora. Szkoda, bo liczyłam na wartościową biografię.

Witek | 2016-10-20
Przeczytana: 20 października 2016