Raport o Acid Drinkers

staron

źródło okładki: http://www.acid-drinkers.com/site/raport.png

electric_cat | 2014-04-02
Przeczytana: 31 marca 2014

Złapałam, przeczytałam, podniosłam rękawicę i napisałam kilka słów o biografii Acidów:

Przy okazji przekonałam się, że nie ma co wierzyć mojej katechetce z gimnazjum z bardzo prozaicznego powodu. O tym wszystkim w notce.

pozeraczksiazek | 2013-12-13

Czytam "Raport" po raz nie wiem który. Książka mi w końcu "zaginęła nieoddana". Patrząc na jej cenę na allegro widzę że jest warta już teraz sporo. Ostatnio wchodząc na stronę Acidów ucieszyłem się ogromnie ponieważ książka jest cała do ściągnięcia w świetnej jakości. Mus dla każdego fana i słuchacza Acids. Jeszcze nie raz do niej wrócę.

Łoś | 2011-05-11

Moim skromny zdaniem pozycja obowiązkowa dla prawdziwego fana Kwasożłopów! Gorąco polecam!

Piotr | 2014-05-02

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Acid. Nie ma co pisać. Trzeba przeczytać ;)

Santiago | 2014-08-27

Wspaniała książka dla każdego fana zespołu i nie tylko. Możemy się dowiedzieć wielu ciekawych anegdot o każdym z acidów. Zdecydowanym plusem treści książki jest ogromna dawka poczucia humoru.

Batman | 2011-10-05
Przeczytana: 2001 rok

Podejrzewam, że wywinęli o wiele więcej niż jest w tej zacnej książce ;)

gajospedros69 | 2016-11-18
Adamoo | 2016-02-29