Zupełnie obcy człowiek

Tłumaczenie: Grażyna Górecka
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
Perfect Stranger
9788325205034

Inne wydania

Alexander po odejściu żony skupia się wyłącznie na karierze zawodowej. Wątpi, aby kiedykolwiek udało mu się stworzyć szczęśliwy związek. Rafaela ostatnie lata spędziła, pielęgnując chorego męża. Po jego śmierci pragnie jedynie spokoju i zrozumienia. Czy tych dwoje doświadczonych przez los ludzi znajdzie jeszcze miłość i szczęście?

Joanna | 2016-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2016

Kolejna fajna książka Steel. Dobrze się czyta i szybko. Bohaterowie piękni i bogaci. Jakże mają inne problemy od "zwykłych śmiertelników".

Kolejne spotkanie z twórczością Danniel Steel. I kolejne udane. Przyjemna do czytania historia dwojga ludzi, którzy nie do końca wierzą w prawdziwą miłość. Ale los płata im figla i funduje takie uczucie. Czy będą sobie w stanie poradzić i przyjąć to, co przygotował dla nich los?

Serdecznie polecam, powieść idealna na weekend, na wakacje, na umilenie czasu.

Britta | 2013-08-26
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Kolejna książka w mojej kolekcji powieści Danielle Steel. Od samego początku wiedziałam czego się spodziewać. Jednakże byłam mocno podenerwowana przez cały czas ją czytając. Główna bohaterka mocno mnie irytowała. Ale rozumiałam ją i jej decyzje, jej zobowiązania. Z drugiej strony Aleksander i jego uczucia i szybko podjęte decyzje. Przez całość książki wmawiałam sobie, że to musi sie skończyć tak jak ja chcę bo tak po prostu powinno być. Jednakże w ostatnim rozdziale odpuściłam zupełnie, myślałam że jednak Autorka co innego chciała nam przkazać. Jakże sie myliłam!! Do ostatniego akapitu. Pomimo mojej lekkiej frustracji warto przeczytać.

una_fresa_verde | 2013-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2013

To moja pierwsza przeczytana powieść D. Steel. Sięgając po nią, byłam przygotowana na nudną, do bólu naiwną historyjkę o miłości okraszonej kilogramami lukru, jak to bywa w romansach, ale miło się zaskoczyłam. To opowieść nie tylko o dwojgu zakochanych, ale i o wierności do grobowej deski i ogromnym poświęceniu - poświęceniu siebie i własnego szczęścia - względem osoby, z którą przez wiele lat dzieliło się życie.

asqnia | 2015-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2015

Moje pierwsze "spotkanie" z twórczością tej autorki i nie zbyt zachęcające na przyszłość. Brakowało mi emocji w tej książce. Nie poczułam do niej "chemii", nie zżyłam się z bohaterami i nie potrafiłam się z nimi utożsamić.

książek: 1906

Film

jedna z najlepszych DS

natalia | 2012-10-06
Przeczytana: 05 października 2012

wyjatkowa ksiazka, zreszta jak wszystkie ksiazki D.Steel, polecam

kobra_1977 | 2011-05-23
Na półkach: Danielle steel, Przeczytane