Sposób na umieranie. Żyć do końca

Tłumaczenie: Rut Wermuth
Wydawnictwo: Media Rodzina
A way to die. Living to the end

Opowieść rodziców Jane, którzy prosto i otwarcie ukazują wyjątkowo okrutny przebieg śmiertelnej choroby córki. Bezmiarowi cierpienia i fizycznego bólu nie mógł już sprostać ani szpital, ani ich pełna poświęcenia domowa opieka. Skazani na bierną obserwację przerażających zmagań Jane z wyniszczającą chorobą, znaleźli jednak pomoc w hospicjum, gdzie ból stał się do zniesienia, strach przed śmiercią do pokonania, a miejsce braku nadziei i rozpaczy zajęło poczucie doniosłości tego, co ma nastąpić.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 1999

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/506/Sposob-na-umieranie