Przygody Thorsteina Wikinga

Seria: Bajki i Legendy Świata
Wydawnictwo: Sara
legenda, Skandynawia, dla dzieci, wiking

Nowa seria baśni i legend z różnych zakątków świata, która przenosząc czytelnika do innych kultur, ukazuje ich bogactwo i różnorodność. Należą do niej m.in. bajki z Anglii, Szkocji, Walii, Skandynawii, oraz Francji, Włoch, Grecji, a także Chin, Japonii, Rosji, czy Ukrainy. Zbiór ten zawiera ciekawe i barwne opowiadania, które rozwiną wyobraźnię młodych czytelników. Pasjonującą lekturę wzbogacają przepiękne ilustracje, dzięki którym odbiorcy naszych bajek przeżyją niezwykłą przygodę, do której zechcą powrócić.

źródło opisu: Sara, 2005

źródło okładki: www.wbibliotece.pl