Abraham Lincoln. Skuteczne strategie na trudne czasy

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zostań liderem na miarę swoich czasów Wzoruj się na wybitnej postaci Kieruj się zasadami, ale miej otwarty umysł Doskonałe połączenie lekcji przywództwa, którego Lincoln był ucieleśnieniem, z najlepszą nowoczesną wiedzą na ten temat. (...) Niezwykle przystępna lektura, łącząca historię ze współczesną teorią zarządzania w tchnącej świeżością praktycznej formie Frank H.T. Rhodes, rektor Uniwersytetu Cornella Fascynujące, pouczające, inspirujące wejrzenie do serca oraz umysłu Linco

Warto przeczytać. Książka jest może trochę tendencyjna - gdyż napisana w celu udowodnienia, że Lincoln znakomitym przywódcą był, nie mniej jednak, coś po niej w człowieku zostaje. Pewne przemyślenia i refleksje jakie mi się nasunęły w trakcie czytania, zastosowałam w bieżącej pracy. Więc chyba warto był przeczytać.

książek: 2056
Antagonista Esklaważu | 2016-10-23

Lincoln to zbrodniarz, a nie wzór do naśladowania. Jak charakter postaci wam nie przeszkadza, to trzeba było sięgnąć po najlepszych przywódców - Hitlera i Stalina.

Magdalena Bienia | 2011-02-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Genialny Przywódca i świetna książka.

Adrian | 2017-04-03
mmmmm | 2015-07-10