Mila Grom w Czarnych Górach

Tłumaczenie: Hanna Baltyn-Karpińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mila Grom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Lily Quench and the Black Mountains
smok, dziewczynki, fantasy

W Czarnych Górach jest tylko lód, śnieg i dzikie wichury. Ale jedynie w tym miejscu rosną magiczne błękitne lilie, dzięki którym Mila Grom i jej przyjaciele będą mogli powstrzymać inwazję Czarnego Księcia na ojczysty Jesionburg. Mila i Królowa Smoków wyruszają w niebezpieczną misję, aby zdobyć błękitne lilie. Mila trafia do więzienia, gdzie bliżej zapoznaje się z synem Czarnego Księcia, Gordonem. Razem uciekają do groźnej Doliny Smoczej śmierci miejsca, w którym smoczyca wraz z dzielną dziewczynką muszą pokonać największe niebezpieczeństwo

Kanakuji | 2011-05-30

To było beznadziejne z trudem doszłam do ostatniej strony.

rivienne | 2014-01-27
Przeczytana: 2009 rok