Cwane chłopaki ruszają w pościg

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Londyn jeszcze nigdy nie budził takiego zachwytu a ani takiego przerażenia... Jem, Ned i Billy to Cwane Chłopaki, banda obdartusów, dla których dzień bez przekrętów i szwindli to dzień stracony. Jednak w dniu, kiedy chłopcy przypadkiem zgubią się w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Londynu, a Billy zostanie uprowadzony, przyjdzie im zmierzyć się z godnym siebie przeciwnikiem. Czy Jem i

krosciucha | 2011-01-23

No jak rynsztoki kocham, to jest rewelacyjne! Chłopaczki są sprytne, Anglia XIX-wieczna, a autorka komiczna... Szkoda, że nie ma tego więcej!

Katarzyna | 2013-11-16

Książka ta chociaż przeznaczona dla chłopców jest na prawdę świetna i każda 12, 13- nastolatka może ją przeczytać i się nie zawiedzie! Książka mówi o trzech chłopakach, którzy z beztroską i humorem robią psikusy mieszkańcom Londynu, do czasu gdy Billy- najmłodszy z braci zostaje uprowadzony...
Książka ta opowiada o braterskiej miłości i codzienność XIX wiecznej Anglii. Fantastyczne!!! Polecam dzieciom w każdym wieku, myślę,że nawet dorosły zauroczy się tą lekką opowiastką.

Kanakuji | 2011-05-27

Nie było takie złe ale że tak to ujmę trochę cięszko i wolno mi szło czytanie tej książki.

MrLorax | 2015-08-12

Fajna szybko sie czyta. Momętami wesoła momentami smutna

Czarny_smok | 2016-10-13
szymszu | 2015-03-07