Moje dwa i cztery kółka

Okładka książki Moje dwa i cztery kółka Witold Rychter
Okładka książki Moje dwa i cztery kółka
Witold Rychter Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
1985-01-01
1985-01-01
8320603412
Rychter motoryzacja wspomnienia

Bardzo zgrabnie napisana książka. Nie tylko mówi o motoryzacji, ale pozwala też z innej strony spojrzeć szczególnie na okres II Rzeczpospolitej.

Oznaczyłam książkę jako rewelacyjna z pewnego konkretnego powodu. Nie znam się na samochodach, silnikach itp, nie mam prawa jazdy i nie oglądam wyścigów samochodowych, a jednak ta książka bardzo mi się podobała. Często nawet rozumiałam co się do mnie "mówi" w kwestiach technicznych, a to naprawdę świadczy o wielkich umiejętnościach dydaktycznych inżyniera Rychtera. Dodatkowo sama historia zakochiwania się autora w motoryzacji, poznawania jej i późniejszego wykorzystania wiedzy (i tejże miłości) w zawodach sportowych jest nie tylko fascynująca, ale też opisana z fantazją i humorem. Warto po te książkę sięgnąć, nie dać się zastraszyć 511 stronom i nawet jeśli dwa i cztery kółka to nie nasze hobby, pozwolić panu Rychterowi zabrać nas na przejażdżkę.

Super książka, która z jednej strony ukazuje osiągnięcia sportowe autora w dobie rodzącej się motoryzacji oraz pokazuje jak pozytywnie myśleć o sobie. Czytałem z dużym zainteresowaniem.

Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika polskiej motoryzacji.

Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika polskiej motoryzacji.

Motoryzacja to moja pasja, a ta książka idealnie się w nią wpisuje. Dzięki niej można poznać początki sportu motorowego jak i całego automobilizmu w Polsce. A sam autor miał bardzo ciekawe życie. Gorąco polecam każdemu fanowi motoryzacji.

• Biografie
  • Historia XX wieku
  • Chcę reportaż
  • Motoryzacja

Dodaj cytat z książki Moje dwa i cztery kółka