Moje dwa i cztery kółka

Wydawnictwo: WKŁ
8320614805
motoryzacja

Wszechstronność zainteresowań i bogatej działalności motoryzacyjnej inż.Witolda Rychtera począwszy od techniki, poprzez eksploatację, aż po sport wyczynowy, w którym odniósł niemałe sukcesy gwarantują, że poruszane w niniejszej książce tematy na pewno zainteresują miłośników motoryzacji.

Elto | 2012-10-08

Motoryzacja to moja pasja, a ta książka idealnie się w nią wpisuje. Dzięki niej można poznać początki sportu motorowego jak i całego automobilizmu w Polsce. A sam autor miał bardzo ciekawe życie. Gorąco polecam każdemu fanowi motoryzacji.

wieslawpas | 2016-11-01
Przeczytana: 20 czerwca 2005

Super książka, która z jednej strony ukazuje osiągnięcia sportowe autora w dobie rodzącej się motoryzacji oraz pokazuje jak pozytywnie myśleć o sobie. Czytałem z dużym zainteresowaniem.

JaroslawL | 2016-03-30

Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika polskiej motoryzacji.

Adam Ripehush | 2017-01-24
Hubal71 | 2017-01-05