Córka marnotrawna

Wydawnictwo: Orion Plus
The Prodigal Daughter
przygodowa
FundacjaZZ

Młoda, piękna i zdolna Brianna dusi się nudnawym życiem w małym miasteczku na prowincji. Nie znajduje tutaj możliwości, by rozwinąć skrzydła i zdobyć to, o czym marzy. Kochający ojciec i jego sady pomarańczowe, spokojny dom oraz oddany chłopak to nie to samo co czerwony dywan, kariera aktorska i życie w splendorze. Uparta Brianna postanawia zrobić wielki krok. Jednak to, co miało być krokiem ku sławie i karierze, okazuje się prowadzić w zupełnie inną stronę. Brianna zaplątuje się w ciasną sieć zła, z którego istnienia nawet nie zdawała sobie sprawy.

Gdyby tylko była w stanie przewidzieć, do czego zaprowadzi ją jej bezkompromisowy upór w dążeniu do spełnienia swoich marzeń, pewnie nigdy nie wyjechałaby do „wielkiego świata”. Gdyby tylko umiała cieszyć się tym, co miała w domu, życie nie obeszłoby się z nią tak okrutnie. Gdyby tylko umiała docenić miłość troskliwego ojca… Ale nie umiała, podobnie jak nie umiał jej docenić syn marnotrawny z biblijnej przypowieści i jak niejednokrotnie nie umiemy jej docenić ty i ja.

Nota o autorze:

„Córka marnotrawna” jest pięćdziesiątą książką napisaną przez Kay D. Rizzo. Pasją autorki jest nie tylko pisanie, ale przede wszystkim dzielenie się z innymi bogactwem duchowego życia, jakie znalazła w Chrystusie. Czyni tak, prowadząc na terenie Stanów Zjednoczonych wykłady pełne humoru i dramaturgii, podczas których dzieli się swymi duchowymi spostrzeżeniami. W wolnym czasie lubi czytać dobre książki, muzykować z rodziną i przyjaciółmi, zabawiać swoje wnuki oraz urywać się na wspólne wypady z mężem, w którym jest zakochana od ponad pięćdziesięciu lat.

źródło opisu: http://sklep.fzz.pl/pl/p/Corka-marnotrawna/535

źródło okładki: http://sklep.fzz.pl/pl/p/Corka-marnotrawna/535

MoznaPrzeczytac | 2016-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Jak zapowiada już okładka książki, młoda dziewczyna zderzy się z okrutną rzeczywistością. Naiwność i niewinność Brianny, zostaną zszargane, a miłość osób najbliższych, wystawiona na próbę.

Pełna recenzja książki na stronie:

magdalenka | 2016-12-28

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

REWELACJA! Przeczytane w jeden dzień :(
Szkoda, że już się skończyła, ale warto było :)

FundacjaZZ | 2016-12-28
Joana | 2018-03-29