Po prostu sprzedawać lepiej. Retoryka w sprzedaży. Trening i

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Nie tylko cena, ale i jakość produktu skłaniają klienta do zakupu. Clou skutecznego zamykania sprzedaży leży głównie w osobowości sprzedawcy i jego zdolności przekonywania. Cóż bowiem da ci wspaniała wiedza merytoryczna, jeśli nie umiesz taktownie argumentować, profesjonalnie odpowiadać na pytania klienta, umiejętnie używając mowy ciała. Ta książka nauczy cię te umiejętności posiąść oraz pomoże rozstrzygnąć wszelkie kwestie, dotyczące sztuki sprzedaży.

Łukasz Chrzanowski | 2015-08-11

Jedna z najbardziej praktycznych książek na temat sprzedaży. Pisana przez praktyka i kierowana do praktyków biznesowych. Jestem nią zachwycony i polecam ja wszystkim tym, którzy zaczynają swoją przygodę ze sprzedażną oraz tym, którzy dłużej siedzą w sprzedaży. Jedna lepsza z książek jakie miałem w ręce na temat sprzedaży.

emeraldio | 2015-06-02
Kamila | 2013-04-21