Zgłosuj na książki roku 2017

ta chwila

Wydawnictwo: Biuro Literackie

Przez całą opowieść jest ich dwoje – Andrzej Falkiewicz i Krystyna Miłobędzka. Ta chwila jest osobistym, momentami intymnym spisem codziennych obserwacji. Po niezwykłym i długim związku pozostały nie tylko wiersze, ale też "dwie duże walizy" listów, które twórcy wymienili między sobą. Również one stanowią istotną część książki, która pozwala przyjrzeć się twórczości Falkiewicza w sposób bliższy niż do tej pory. To intelektualne wyzwanie, które warto podjąć.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/tytul/425/ta-chwila/1/

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/tytul/425/ta-chwila/1/