Wesołe zadania 5-latka. ABC przedszkolaka

Seria: ABC przedszkolaka
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A.
youstyna

Wesołe zadania 5-latka to zbiór trzech rodzajów książeczek przygotowanych z myślą o starszych przedszkolakach. Część pierwsza to zadania doskonalące logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz wzbogacające wiedzę o świecie. Część druga to dowcipne wiersze z ciekawymi poleceniami. Trzecia część zbioru to atrakcyjne ćwiczenia plastyczne, w których wykorzystano różne techniki, by dziecko...

Część druga to dowcipne wiersze z ciekawymi poleceniami.

Trzecia część zbioru to atrakcyjne ćwiczenia plastyczne, w których wykorzystano różne techniki, by dziecko doskonaliło układ ręka-oko i rozwijało wyobraźnię.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-535097-abc-przedszkolaka-wesole-zadania-5-latka

źródło okładki: https://bonito.pl/k-535097-abc-przedszkolaka-wesole-zadania-5-latka