Zarządzanie strategiczne w kulturze

Tłumaczenie: Tomasz Piwowarczyk
Seria: Kultura się liczy!
Wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury
Strategic Management in the Arts
9788379820696
kultura
Katariina

Strategiczne zarządzanie w kulturze to pozycja, która (na konkretnych przykładach) odpowiada na pytanie, jak organizacje kulturalne powinny działać, jak planować kolejne kroki i jak się rozwijać, by realizować cele statutowe w sposób skuteczny i dążyć do osiagnięcia pozycji lidera. Książka jest pierwszym na naszym rynku podręcznikiem, oferującym bardzo dokładne, sprawdzone wzory działania...

Książka jest pierwszym na naszym rynku podręcznikiem, oferującym bardzo dokładne, sprawdzone wzory działania każdemu, kto upatruje swej przyszłości w sektorze kultury.

źródło opisu: Narodowe Centrum Kultury, 2015

źródło okładki: http://www.nck.pl/