Książka na złość

Wydawnictwo: Damidos
kreatywność, zabawa, rysowanie
Puchatka

To inspirująca i dowcipna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią być niegrzeczni, przekorni i zbuntowani. Dzięki niebanalnym zadaniom, wskazówkom i podpowiedziom zawartym na 240 stronach można stać się oryginalnym artystą – autorem jedynej w swoim rodzaju książki pozwalającej rozpoznać, wyrazić i twórczo przetworzyć złość, napięcie czy stres, które codziennie towarzyszą dziecku, na pozytywne emocje. Książka ta pozwala pokonać negatywne emocje, ale ma też wiele innych zalet: rozwija wyobraźnię, kreatywność, poczucie humoru, pozwala wczuć się w rolę autora, a przy tym doskonali umiejętności manualne. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa), jest jednak na tyle uniwersalna, że z powodzeniem mogą ją twórczo przetwarzać także starsi czytelnicy, wszystko bowiem zależy od ich inwencji.

źródło opisu: http://www.troy-dystrybucja.pl/

źródło okładki: http://www.troy-dystrybucja.pl/

Pacia | 2019-03-08

Cudowna książka! Dzięki niej można bezpiecznie wyładować złość nie robią krzywdy nikomu i niczemu :) :P. Naprawdę szczyrze polecam.

Puchatka | 2016-06-21

Książka na złość to pełna humoru książeczka, której współautorem staje się Twoje dziecko. Wypełniona po brzegi pozytywnymi obrazkami w nieco nawiedzonym klimacie. Dzieciaki będą nią oczarowane!

Na rynku książki już od pewnego czasu pojawiają się publikacje, które wymagają od nas aktywnego działania. Książka na złość autorstwa Dariusza Wanata to propozycja dla młodszych czytelników, która może budzić pewne kontrowersje, ale na pewno musi pobudzić wyobraźnię.

W książce znajdziemy całą gamę różnorodnych zadań, których motywem przewodnim jest złośliwość. Jeśli więc Wasze dziecko jest niepokornym, dowcipnym buntownikiem, z pewnością znajdzie w tej publikacji coś dla siebie. Możliwość tworzenia treści wedle własnego widzimisię, uzupełnianie książki zgodnie z własnym wyobrażeniem to kusząca perspektywa, bo któż nie chciałby zostać współautorem książki?

Książka na złość pozwala dziecku na przekucie złości w wielką kreatywną zabawę: obrazki inspirują, zadania zmuszają do myślenia i...