Książka na złość

Damidos
2016-01-01
2016-01-01
kreatywność zabawa rysowanie

Cudowna książka! Dzięki niej można bezpiecznie wyładować złość nie robią krzywdy nikomu i niczemu :) :P. Naprawdę szczyrze polecam.

Książka na złość to pełna humoru książeczka, której współautorem staje się Twoje dziecko. Wypełniona po brzegi pozytywnymi obrazkami w nieco nawiedzonym klimacie. Dzieciaki będą nią oczarowane!

Na rynku książki już od pewnego czasu pojawiają się publikacje, które wymagają od nas aktywnego działania. Książka na złość autorstwa Dariusza Wanata to propozycja dla młodszych czytelników, która może budzić pewne kontrowersje, ale na pewno musi pobudzić wyobraźnię.

W książce znajdziemy całą gamę różnorodnych zadań, których motywem przewodnim jest złośliwość. Jeśli więc Wasze dziecko jest niepokornym, dowcipnym buntownikiem, z pewnością znajdzie w tej publikacji coś dla siebie. Możliwość tworzenia treści wedle własnego widzimisię, uzupełnianie książki zgodnie z własnym wyobrażeniem to kusząca perspektywa, bo któż nie chciałby zostać współautorem książki?

Książka na złość pozwala dziecku na przekucie złości w wielką kreatywną zabawę: obrazki inspirują, zadania zmuszają do myślenia i działania, a wszystko to może być zawsze pod ręką - książkę można zabrać w podróż lub do szkoły - zmieści się w każdym plecaku.

Młody czytelnik ma możliwość artystycznego wyładowania swojej energii, a wiemy, że jej ilość jest u dziecka niespożyta! Nasz złośliwiec będzie miał okazję:

*pomalować palcami umaczanymi w farbie,
*pomazania pisakami,
*wyklejania plasteliną,
*dorysowania brakujących elementów wg własnego projektu,
*podjęcia wyzwania: "Dzień Twardziela",
*malować jedzeniem,
*wycinać, zginać i wyrywać.

Jeśli macie ochotę na wersję poszerzoną i z obrazkami, to zapraszam tu: http://matkapuchatka.blogspot.com/2016/06/zosliwie-ale-kreatywnie-ksiazka-na-zosc.html

Dodaj cytat z książki Książka na złość