Instynkt śnieżnej pantery

Tłumaczenie: Regina Mościcka
Cykl: Misja przetrwanie (tom 8)
Wydawnictwo: Pascal
Lair of the Leopard
Marczewek

Beck Granger nie żyje! Taka wiadomość obiegła światowe media po ostatniej wyprawie Becka do Afryki Południowej. Był to jedyny sposób, aby uchronić się przez zemstą ścigających go wrogów i zaatakować ich z ukrycia. Beck zmienia swój wygląd i wyrusza do Nepalu, aby w tajnej siedzibie firmy Lumos, zagrażającej przyrodzie całego świata, znaleźć dowody licznych zbrodni jej właścicieli. Podróż jak...

Beck Granger nie żyje!
Taka wiadomość obiegła światowe media po ostatniej wyprawie Becka do Afryki Południowej. Był to jedyny sposób, aby uchronić się przez zemstą ścigających go wrogów i zaatakować ich z ukrycia. Beck zmienia swój wygląd i wyrusza do Nepalu, aby w tajnej siedzibie firmy Lumos, zagrażającej przyrodzie całego świata, znaleźć dowody licznych zbrodni jej właścicieli. Podróż jak zawsze jest ogromnym wyzwaniem i wymaga wykorzystania wyjątkowych survivalowych umiejętności. Jednak tym razem jest to też sentymentalna podróż śladami nieżyjących rodziców Becka.
• Czy Beck pozna całą prawdę o losach swoich rodziców?
• Czy w końcu pokona Lumos?

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: google

Kiti | 2016-07-10

,,Misja: Przetrwanie" to seria, z którą zapoznaję się już od dwóch lat i wciąż z tak samym zniecierpliwieniem wyczekuję kolejnych tomów. ,,Instynkt śnieżnej pantery" to już ósma część wspomnianego cyklu.

Nareszcie w tym tomie możemy pokrótce przeczytać, co stało się z rodzicami Becka Grangera, gdyż dwa pierwsze krótkie rozdziały są relacjonowane właśnie przez nich. Następnie narratorem ponownie zostaje Beck, który z dwójką przyjaciół/wrogów przedziera się w nieznane sobie miejsce. Nie wie, gdzie idą, ale wie, jaki ma cel - chce zniszczyć Lumos, który jest odpowiedzialny za śmierć jego rodziców. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Książkę zaczęłam czytać niemal natychmiast po jej otrzymaniu. Mając w pamięci poprzednie tomy wiedziałam, że z tym także szybko się zapoznam. Tak też się stało i z ,,Instynktem śnieżnej pantery" pochłonęłam go w dwie godziny. Wszystko to dzięki naprawdę dużej czcionce i wciągającej bez reszty historii. O ile poprzednie tomy były dość...