Kicia Kocia w przedszkolu

Seria: Kicia Kocia
Wydawnictwo: Media Rodzina
youstyna

Gratka dla wielbicieli sympatycznej kotki! W kolejnym tomie Kicia Kocia idzie do przedszkola. Tam spotyka przyjaciół i wspólnie robią dużo ciekawych rzeczy. Dzięki Kici Koci dzieci dowiadują się, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka. Książki o Kici Koci są polecane do czytania przez Fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.

źródło opisu: http://www.empik.com/kicia-kocia-w-przedszkolu-glo...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/kicia-kocia-w-przedszkolu-glo...»

Haneczka | 2019-08-24
Przeczytana: 2018 rok

Kici Kocię czytamy od kiedy córka skończyła 3 lata. Idealnie obrazuje i tłumaczy dziecku prawidłowe zachowania w domu i nie tylko.

Dorocia | 2019-04-29

Ta część o Kici Koci pozwoliła mojemu dziecku szybciej zaadoptować się w przedszkolu. Kicia Kocia, Pacek, Adelka i Julianek chętnie chodzą do przedszkola i dobrze się tam czują. Mogą się razem bawić, robią różne ciekawe rzeczy ze swoją panią, jedzą, śpię, wychodzą na dwór - tyle fajnych rzeczy dzieje się w przedszkolu!
Zdecydowanie polecam dla maluchów, które czeka wstąpienie w szeregi dzielnych przedszkolaków - u nas ta pozycja się sprawdziła :)

Magdalena_S | 2019-02-02
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 29 stycznia 2019

Fajna i prosta książeczka pokazująca plan dnia dziecka w przedszkolu. Kicia Kocia wie, w którym momencie będzie odbierana przez mamę i bawi się dzięki temu bez stresu. Takie przejrzyste książeczki są najlepsze.

książek: 2010
palalela | 2019-02-01
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 01 lutego 2019

Gdyby kicia Kocia wiedziała, że w dorosłym życiu nie jest tak sympatycznie, jak w przedszkolu, w ogóle by z dziecięcego przybytku nie wychodziła. Ja do przedszkola nie chodziłam, posłali mnie dopiero do zerówki, i mam... dość swojej roboty i ludzi, z którymi się w niej muszę spotykać.

Gola | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Kicia Kocia i tym razem nie zawodzi.
Sprawdza się świetnie jako przewodnik przed pierwszym dniem w przedszkolu.