Myślnik. Twój codzienny motywator.

Wydawnictwo: Edipresse
ewa, chodakowska, myślnik, motywator,
poradniki

Myślisz, że nie udźwigniesz ciężaru zmiany? Z myślnikiem Ewy Chodakowskiej przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać. Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania, które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach. Książka które zmotywuje każdego czytelnika do działania. Ewa Chodakowska w...

Myślisz, że nie udźwigniesz ciężaru zmiany?

Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania, które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach. Książka które zmotywuje każdego czytelnika do działania. Ewa Chodakowska w prosty, czasami zabawny sposób pokazuje jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.

źródło opisu: www.bebio.pl

źródło okładki: www.empik.com

Wiki | 2019-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2019

Jeden z lepszych myślników i motywatorów na rynku. Twarda okładka, śliski papier, który nieziemsko pachnie ( mole książkowe zrozumieją ) :) Masa bardzo ciekawych zdjęć oraz mądrych słów Ewy Chodakowskiej. W dodatku są ćwiczenia, które mają pomóc nam pokochać i polubić siebie. Na samym końcu jest notatnik. Bardzo polecam, bo warto! Ja się nie zawiodłam. Ta książka bardzo mnie wciągnęła. Pochłonęłam ją w dwa dni.

Katarina8819 | 2017-07-30

Napiszę tylko tyle: przeczytalam to w empiku w 10 minut i nie mogę się nadziwić, ze jest to uznawane za ksiazkę :) tam praktycznie nie ma tekstu, same obrazki jak dla 4latka

Poetyka | 2016-10-20
Przeczytana: 20 października 2016

Pomimo paru miażdżących opinii, po przejrzeniu tej książki w księgarni, postanowiłam ją kupić. Kilkakrotnie odkładałam ją na półkę i po nią wracałam.
Sama nie wiem co mnie do niej ciągnęło? Widziałam przecież, że nie ma w niej wiele treści. A jednak właśnie taka forma książki, entuzjazm autorki i proste prawdy, zachęciły mnie do zakupu. Pani Ewa nie odkrywa nią Ameryki, jednak czasem potrzebujemy wsparcia aby coś zacząć lub wrócić na właściwe tory.
Ta książka właśnie po to jest.

Papierowy Przyjaciel | 2016-09-25

Mimo że byłam nastawiona sceptycznie (książka składa się z fotografii - niektóre są bardzo ładne), zostałam przyjemnie zaskoczona.

I choć zawsze wolałam Annę Lewandowską i jej podejście do ćwiczeń, blog i przepisy, to przyznam, że po przeczytaniu tej książki, przekonałam się również do Chodakowskiej.

Jeśli szukacie tu motywujących ćwiczeń dotyczących rozwoju osobistego to są może ze dwa. Ale jeśli lubicie Chodakowską i inspiruje Was jej osoba - warto sięgnąć po tę książkę. Minusem jest wysoka cena.

Podoba mi się jedna rzecz w Chodakowskiej - ona stara się przekazać, że ciało i umysł są ze sobą związane, Niedbanie o wysiłek fizyczny przełoży się nie tylko na złe samopoczucie, ale na słabość psychiki. I chyba mogę się z tym zgodzić.

malenstwo_83 | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

ok.20min zajęło mi przeczytanie tej "książki". To jest zlepek myśli, rad autorki na każdy temat, od żywienia, po ćwiczenia, kontakty między ludzkie, związki. Wszystko wrzucone do jednego worka i opatrzone jej mnóstwem zdjęć. Zdecydowanie dla zapatrzonych w nią fanek. 40zł za coś co na fcb można znaleźć to przesada.

Karolina | 2016-07-15
Przeczytana: 30 maja 2016

Duża dawka optymizmu, możliwość wsłuchania się we własne ja. Najlepiej smakuje z aktywnością fizyczną :)

Ewelina Charęza | 2016-06-20
Przeczytana: 18 czerwca 2016

To książka, którą można przeczytać w pół godziny, jeśli ją czytasz, po to by tylko przeczytać. Wgłębiając się w słowa autorki może to zająć nieco więcej czasu.
Nie wiem czy polecam... W każdym bądź razie nie warto sięgać po nią tylko i wyłącznie z ciekawości, może nie spełnić oczekiwań. Zaś Fani Ewy Chodakowskiej podejrzewam odnajdą w tej książce sens, którego ja niestety nie dostrzegam.

sylmac | 2016-06-20
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Nigdy nie byłam chętna do kupowania książek czy płyt Ewy. Ale kiedy zobaczyłam post na jej fanpage'u od razu wiedziałam, że myślnik muszę mieć. Był to naprawdę udany zakup, 24,99 zł to nie dużo jak za taką rzecz. Zdjęcia i wpisy jak najbardziej udane. Nie jest to książka, którą należy przeczytać od razu. Każdego dnia rano czytam jedną losowo wybraną stronę i daje mi to dużo do myślenia. Jak najbardziej polecam!

Barbara J-C | 2016-06-20
Na półkach: Przeczytane, Klucznik 2016
Przeczytana: 20 czerwca 2016

Trzeba podejść do książki z pozytywnym nastawieniem. Poczytać, pomyśleć nad treścią. Nie można jej przeczytać i tyle. Codziennie trzeba do niej wracać - w tedy działa. Kupiłam ją jakiś tydzień temu - dokładnie 13-06-2016 była w biedronce w promocji. Kupiłam przeczytałam całość i "i co ? Gdzie tu jakiś fenomen?" To były moje pytania. Jednak dwa dni później siadłam do niej z misją dziś pierwsze kilka stron. Zrobiłam zadania, które są do wykonania i pomyślałam co ja bym tu napisała; jaka jest moja myśl na dziś i powiem Wam miałam problem coś napisać. Wracałam do tego co napisałam. Dziś po tygodniu jestem w połowie książki. Wracam do początków. Nie ma tu rad jak sobie radzić ale idzie samemu dojść do tego. Książkę polecam ale w promocji może ktoś w rodzinnie ma. Cena jest dość wysoka, ale wydanie jest fajne. Warto się zapoznać z treścią - czy warto kupić? W promocji owszem.

Mylengrave | 2016-06-19
Przeczytana: 13 czerwca 2016

A myślałam, że książka będzie lepsza. Jestem fanką Pani Chodakowskiej, nie tyle sportową fanką (bo się nie znam na poprawnych technikach), co zmotywowaną właśnie, dzięki trenerce zaczęłam ćwiczyć, a sport stał się stałym elementem mojego życia. Jako takiej motywacji już nie potrzebuję, ćwiczę z uśmiechem 5-7 razy w tygodniu. Byłam akurat w kiosku, kiedy zobaczyłam tę książkę. Otworzyłam na chybił trafił i natrafiłam na stronę, na której Ewa pisze, że jej urodę często porównuje się do konia, a i ona trochę tak się czuje. Pomyślałam, że to będzie miłe czytadełko, takie o pokonywaniu słabości itd. No, pomyliłam się.
Pierwszy raz będę sceptyczna, muszę! Myślnik to zbiór bzdur. Żadnej motywacji nawet tutaj nie ma, są ładne zdjęcia trenerki, a teksty to takie pseudo-cytaty, niby, że hop i do przodu, ale często są bez sensu. Połowa to ogólniki. Najgłupsze było dla mnie coś w stylu, że ilość wylanego potu nie świadczy o udanych treningu i jego intensywności. Dla pewności spytałam kilku...