90 dni – Zaprojektuj swoje jutro

2019-01-01
2019-01-01
fitness motywator

Okładka książki Moja Pasja Mój Biznes Ewa Chodakowska, Magdalena Pawłowska
Moja Pasja Mój... Ewa Chodakowska, Ma...
Okładka książki Fit and Sweet Ewa Chodakowska, Marta Kielak
Fit and Sweet Ewa Chodakowska, Ma...

Choć fanką Ewy Chodakowskiej nie jestem, nie byłam i nie sądzę, by miało się to zmienić, to książka wpadła w moje ręce jako dodatek do wszczętych po przerwie treningów. Warto dodać, że jest słusznych rozmiarów i wagi.

Jest przeznaczona na 90 dni czytania i uzupełniania, w podziale na sekcje: motywacji, ciekawostek sportowych, psychologicznego wglądu w siebie, pielęgnacji, żywności, i zalecanych treningów autorskich, okraszona letnimi i egzotycznymi zdjęciami krajobrazów oraz fotografiami autorki. Z książki płynie holistyczne podejście do siebie nastawione na rozwój, samopoznanie, wzmocnienie, mobilizację i ogólne polepszenie funkcjonowania, nie tylko w kontekście sportu, ale i codzienności.

Naturalnie, pozycja ta promuje produkty Ewy Chodakowskiej, ale przyznam, że ten marketing nie był nazbyt nachalny, taki w granicach rozsądku.

Myślę, że taka lektura może być przydatna dla osób wracających na tory sportowe, i w sumie to niezależnie jaką ma się 'relację' z autorką. Uważam, że można z tej lektury wyciągnąć różne rzeczy, w zależności od podejścia i stopnia zaawansowania.

Finalnie uważam, że ta pozycja to kawał niezłego narzędzia i trzeba to uczciwie przyznać.

• Dla dziewczyny
  • Prezent dla rodziny/znajomych
  • Dla zniszczonych ludzi
  • Poradniki
  • Zdrowie
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki 90 dni – Zaprojektuj swoje jutro