Walory przyrodnicze zabytkowego Parku Miejskiego w Legnicy

Wydawnictwo: Studio KZS
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy

Zabytkowy legnicki Park Miejski od lat stanowi inspirację dla twórców, malarzy, fotografów, filmowców, wydawców, autorów kronik, przewodników i książek popularyzatorskich. Inspiruje zarówno unikatowa historia parku, jak i jego współczesność. Jest ona naznaczona dramatem ogromnych zniszczeń wywołanych przez huragan z 23 lipca 2009 roku, ale wiąże się również z ogromem prac, wysiłku i nakładów finansowych, które podniosły Park z ruiny do nowego życia i rozkwitu.
Tadeusz Krzakowski, Prezydent Legnicy

źródło opisu: Studio KZS, 2013

źródło okładki: własne

Maciek Matwiej | 2016-05-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Album, Legnica
Przeczytana: 07 maja 2016

Fantastyczne albumowe wydanie historii Parku Miejskiego w Legnicy. Warto mieć tę pozycję dla doskonałych zdjęć Krzysztofa Zająca. Polecam!