Sława

Tłumaczenie: Krzysztof Jasiński
Cykl: Pierworodny (tom 1) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Fame

Dayne wciąż nie może zapomnieć o pięknej Katy i zrobi wszystko, żeby znów być blisko niej. Dlatego postanawia obsadzić ją, dziewczynę znikąd, w głównej roli żeńskiej w kolejnym filmie ze swym udziałem. Czy Katy, która po stracie bliskiej osoby zrezygnowała w przeszłości z kariery aktorskiej, skorzysta z szansy zagrania w hollywoodzkiej megaprodukcji u boku tak znanej gwiazdy? Czy to możliwe,...

Czy to możliwe, by szczera, niewinna dziewczyna z prowincji odnalazła się w świecie show-biznesu i obdarzyła prawdziwym uczuciem amanta z Hollywood?

Czy Ashley, która przez przypadek znalazła się w garderobie rodziców, odkryje pilnie strzeżoną przez nich tajemnicę dotyczącą pierworodnego?

źródło opisu: [Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, 2008]

Ilona | 2014-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 03 grudnia 2014

Niewątpliwie wpływ na moją dobrą ocenę tej książki ma to, że jest ona po prostu inna niż większość dotychczas czytanych przeze mnie powieści. Jest ona prawdziwie CHRZEŚCIJAŃSKA! Ta książka (i pozostałe z tej serii/cyklu, które jeszcze przede mną) pokazuje, że:

1) Da się napisać książkę, której bohaterowie kierują się od początku do końca (z drobnymi potknięciami, jak to w życiu) wyznawanymi przez siebie WARTOŚCIAMI i wcale nie musi być to nudne!

2) Życie w jedności z Bogiem i ludźmi jest naprawdę możliwe i prowadzi do prawdziwej RADOŚCI.

Pierwsza książka z serii Pierworodny wciągnęła mnie na tyle, że na pewno nie odpuszczę kolejnych pozycji Karen Kingsbury i z niecierpliwością zabieram się za kolejny tom, pt. "Przebaczenie" :)

Anna | 2016-01-30

O tyle się serię pierworodny dobrze czyta, ze losy bohaterów rzeczywiście wciągają. Natomiast styl pisania autorki uważam za lekko denerwujący i egzaltowany.

Gosia9101 | 2014-01-03
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Świetne rozpoczęcie seri Pierworodny:)

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

LIDIA | 2016-11-18
Na półkach: Powieść, Przeczytane