Wyzwanie czytelnicze LC

Czytamy w oryginale. Rozważna i romantyczna

Tłumaczenie: Redakcja
Seria: Czytamy w oryginale
Wydawnictwo: 44.pl
Sense and sensibility
klasyka
Artopolosis

"Czytamy w oryginale" to seria wydawnicza zawierająca adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Adaptacja powieści Jane Austen "Sense and sensibility. Rozważna i romantyczna."została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności wersji polskiej z książki korzystać...

Adaptacja powieści Jane Austen "Sense and sensibility. Rozważna i romantyczna."została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności wersji polskiej z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

źródło opisu: 44.pl

źródło okładki: 44.pl

Kamil | 2018-11-02
Przeczytana: 03 czerwca 2018

Nie jestem zwolennikiem takich uproszczonych tłumaczeń, moim zdaniem szkodzą one literaturze i kulturze. Ale cóż - zapewne jest jakiś target dla takich książek.

Smodronka | 2016-05-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2016

Nie czytałam całej powieści Austin "Rozważna i romantyczna" ale tych osiem krótkich rozdziałów w języku angielskim na stronach parzystych, a na nieparzystych po polsku zachęciło mnie do sięgnięcia po całość.
Do tego dwa zadania (połączyć początki zdań z odpowiednimi końcami i wybrać odpowiednie tłumaczenia). Jak dla kogoś kto chciałby się nauczyć angielskiego w ciekawy sposób całkiem fajna sprawa.

Nina | 2019-01-07
Justyna | 2018-11-07