Filozofia. Istnienie myślenie działanie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
filozofia, Legowicz
filozofia, etyka
Beata-Chiara

Każdy człowiek - teoretyk i praktyk - w swym życiu codziennym, w pracy, w swej specjalności zawodowej, w pewnych momentach swego życia staje w obliczu problemów i zagadnień niejako przekraczających jego codzienność, specjalność tego co wie i co wykonuje. Owe problemy i zagadnienia stawiają człowieka w sytuacji zarówno pytającego, jak i w roli zapytywanego - ale także w charakterze zdobywcy świata przydającego gwiazdom w kosmosie ludzki sens.

źródło opisu: Państwowe Wydawnictwo naukowe ( PWN ) 1972

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!