Wilczyca

2013-01-01
2013-01-01
fantasy / romans

Na półkach: , , , , , ,

Uwielbiam Sonię oraz jej twardy charakter i cięty język. Było oczkiem w głowie każdego męskiego członka rodziny, co miało swoje plusy i minusy. Największym pozytywem była stała ochrona braci a negatywem brak jakiejkolwiek prywatności, nawet we własnym mieszkanku. Jednak najgorszym ze wszystkiego było to, że mieszkanie owo mieściło się nad samym barem brata, w którym pracował znienawidzony przez nią Shane Spancer, który przed 7 laty złamał jej serce i który teraz raczył jej oznajmić, że ona jest jego Partnerką.
Zdecydowanie Shane nie zasłużył sobie na moją sympatię przez to, co zaserwował Sonii i co ona musiała przez niego przechodzić przez kolejne lata. Czytając, chciałam aby znalazł się ktoś, kto by mu dosadnie „przetłumaczył”, że nie zasługuje na Sonię i bracia tutaj mnie nie zawiedli 😉

Trochę nudna w porównaniu z pierwszą częścią,
Główna historia dalej się rozwija, więc przemeczyłam te trochę przydługie powtarzające się opisy zakochania..
Do autobusu jako przerywnik miła książka

Trochę nudna w porównaniu z pierwszą częścią,
Do autobusu jako przerywnik miła książka

Powtórka z rozrywki i duuużo „burych spojrzeń”

Powtórka z rozrywki i duuużo „burych spojrzeń”

Pierwszą część to majstersztyk! Przez tą natomiast ledwo przebrnęłam. Czekałam tylko na momenty z Izzy i Angel i ich walkę z czarnoksiężnikiem. Sonia w tej części jest nie do zniesienia. Zachowuje się jak rozpieszczona księżniczka, niedocenia tego co ma, wszystkim zazdrości i nie liczy się nawet ze zdaniem Alfy. Shane próbuje ją do siebie przekonać, jednak ona jest tak uparta, że woli krzywdzić jego i siebie niż mu wybaczyć. Zapewne sięgnę po kontynuację, ale tylko po to aby dowiedzieć się czy udało się zlikwidować czarnoksiężnika

O ile pierwsza część wprowadzała nas w świat wilkołaków i ukazała z humorem, szalone sparowanie wilka z czarownicą; to w drugiej nic nowego nie ma, wszystko już było.
Rozczarowanie.
Ponownie ciągle czytamy, jak to wszyscy spotykają się w barze i bez umiaru oraz konsekwencji dla ciała, pochłaniają olbrzymie ilości alkoholu.
Obowiązkowe spotkania u rodziców i taszczone tam, skrzynki piwa.
A piękna biała wilczyca, jest potraktowana po macoszemu, a szkoda, zapowiadała się intrygująco, niewykorzystana możliwość.
Jak wygląda sparowanie, to już poznaliśmy w poprzedniej części.

Rozczarowanie.
Obowiązkowe spotkania u rodziców i taszczone tam,...

Na półkach: , , , , , , , ,

"Wilczyca" jest bezpośrednią kontynuacją przygód sfory i opowiada o losach Soni.

Sonia od początku wiedziała kim jest jej towarzysz. Razem z Kailee zakładają się, że wyznają miłość swym ukochanym. Nie wszystko jednak idzie tak jak powinno.
Sonia zostaje odprawiona przez Shane'a. Od tej pory pała do niego nienawiścią. Lecz, gdy pojawia się w "Lunie" w seksowniej kiecce, on nie może przestać o niej myśleć. Gdy przeprowadza się w końcu z domu rodziców, Shane ma być jej strażnikiem. To się nie skończy dobrze, prawda?

Lubiłam Sonię od początku, Shane był jednak dla mnie trochę cieniem, który gdzieś majaczy się i nie wychodzi z ukrycia.
To się zmieniło. Czemu? Pokochałam tę parkę!

Chemia, jaka jest między nimi, jest tak cudowna, że niemalże czułam te iskry w powietrzu. Czytanie o nich było dla mnie niezwykłą radością. Jestem tak bardzo uzależniona od tych historii, że czytam po nocach XD to nie jest dla mnie zdrowe, ale szczerze? Mam to gdzieś XD
Czytanie o tej pokręconej rodzince, o tych wspaniałych wilkach, o tych wszystkich niesamowitych postaciach to uczta dla mojej wyobraźni.

Powiem Wam tak... KOCHAM tę serię.

W tej części też tylko liźniemy problem z czarnoksiężnikiem, ale robi się coraz bardziej ciekawie. Naprawdę.

2 tom jest mniej więcej na tym samym poziomie co część pierwsza. Ja z pewnością będę robiła powtórki. Od razu lecę z tomem 3!

Kolejna z części bardzo przypadła mi do gustu może Sonia straciła trochę pazura z pierwszej części ale książka ukazuje jej wewnętrzne rozterki i nic dziwnego przez to co się działo z nią przez tyle lat :) kontynuacja historii bardzo przemyślana bez niepotrzebnego rozciągania :) polecam bardzo

Jak poradzić sobie z odrzuceniem? Stać się zimną s...Niby logiczne a jak trudno osiągalne.Ta część serii jest mi bliższa.No i romantyczka we mnie aż oblizuje się na zakończenie.A jakie ono jest przekonasz się jak przeczytasz. Warto.Dialogi nadal mnie bawią ...chociaż przyznaje że tu mocniej autorka zagrała na emocjach.Z ciekawością będę szukać kolejnych jej pozycji bo mnie zaciekawiła.

Dobry paranormal romance, fajnie się czyta, choć wilki są zbyt psowate.

Dobry paranormal romance, fajnie się czyta, choć wilki są zbyt psowate.

Drugi tom w podobnym schemacie jak pierwszy.
Może odróżnia te części, to, że w tej jest więcej akcji.
Główni bohaterowie, których pobieżnie już znamy i wyczuwalne jest, ze coś między nimi jest od samego początku.
Sparowania, magia, zło, świat wilków i ich zasadny.
Seria polecana przez innych, ale mnie jakoś nie urzekła.
Jest przewidywalna i jest w niej dużo powtórzeń.

Drugi tom w podobnym schemacie jak pierwszy.
Może odróżnia te części, to, że w tej jest więcej akcji.
Sparowania, magia, zło, świat wilków i ich zasadny.
Seria polecana przez innych, ale mnie jakoś nie urzekła.
Jest przewidywalna i jest w niej dużo powtórzeń.

• Romans
  • Ebooki