Strażnik

2014-01-01
2014-01-01
9788364203725
fantasy / romans

Właśnie skończłam czytać wszystkie trzy tomy i naprawde wielka szkoda, że od lat nie ma kontynuacji. Chętnie bym przeczytała dlasze losy braci i ich drugich połwek no i wątek czarnokiężnika też czeka na rozwinięcie...

Na półkach: , , , , , ,

Już czytając drugi tom, mieliśmy przedsmak tego, co dostaniemy w tej części i niestety ta historia mi osobiście nie przypadła do gustu.
Miałam wrażenie, że mamy tutaj dwójkę małolatów, którzy nie tylko nie potrafią zachowywać się jak dorośli ale i nie potrafią normalnie ze sobą rozmawiać. Jedno coś powiedziało, drugie nic nie powiedziało a w finale były stracone lata i złamane serca…
Wielka szkoda, że była to ostatnia wydana część, bo pozostawiła po sobie ogromny niedosyt związany nie tylko z pozostałymi braćmi ale i całą główną zagadką, która nadal pozostała nierozwiązana…

Zdecydowanie czuć już zmęczenie autorki i brak pomysłu na romansowe wątki, musiałam przeskakiwać niektóre opisy. Główna bohaterka tej części była tak wkurzająca do samego końca że nie mogłam czytać jej rozterek.. głupia i infantylna. Zmęczyłam bo w dalszym ciągu wciąga mnie główna historia która się rozkręca ;)

Mam nadzieję, że autorka wróci jeszcze do cyklu, nie mogę się doczekać historii o busterze 😍😍 i o reszcie braci oczywiście.

Przeczytałem głównie ze względu na sentyment do Izzy i braci Whitmore. Pierwsza część zdecydowanie najlepsza - ani Sonia ani Kailee nie dorastają Izzy do pięt ;) Na plus - Kailee jest mniej wkurzająca od Sonii

Losy bohaterów serii tak mnie wciągnęły, że nie wyobrażam sobie żeby się to mogło skończyć. Ta część jest równie zabawne co pierwsza z ciętym językiem a kontynuacja wątku bardzo ciekawa najchętniej chciałabym poznać historię każdego z. Rodzeństwa watachy :) Bardzo każdemu polecam już dawno nie spotkałam się z tak fajnie napisaną serią książek

Na półkach: , , , , , , , ,

Nie czekałam z kontynuacją i kurcze jak strasznie żałuję, że nie ma już więcej książek! Narpawdę nie kończy się serii w połowie :( Ja naprawdę BARDZO chciałabym przeczytać więcej o tych wilkach :( to takie NIE FAIR.

Tym razem dowiadujemy się co się stało z Kailee 7 lat temu, gdy postanowiła powiedzieć prawdę Harperowi. Oboje źle wszystko zrozumieli i przez to Kailee wyjechała. Teraz mieszka z człowiekiem Andrew, który notabene zdradza ją. Zmienił ją jednak, że już prawie zapomniała jak to jest być wilczycą. Bezpośredni rozkaz Jamesa do powrotu, bynajmniej nie jest jej na rękę, a szczególnie, gdy to Harper zjawia się, by ją eskortować.

To niesamowite. Ja pochałaniam te książki jak głupia XD. Dla mnie to taka fantastyczna Kleypas z wilkami w roli głównej. Przecież to jest tak słodkie i niesamowite, że aż czytać się to chce z niesamowitą lubieżnością.

Harper naprawdę jest wspaniałą postacią. Zadziorny, z humorem trochę apodyktyczny (ale jak każdy wilk). Jestem po prostu całkowicie URZECZONA. Kailee jest trochę głupiutka i te jej wieczne próby zaprzeczenia temu co się dzieje. Jak rozumiałam Sonię, że nie chciała słuchać Shane'a, tak jej nie umiem, bo chłopak nawet nie zdążył się wytłumaczyć :/ a ona swoje, bo ONA WIE... ech.

Bardzo mi się podobało!
Jest mi niezmiernie smutno, że już nie wrócę poznać jak pozostali bracia znajdują swoje partnerki, NIGDY by mi się to nie znudziło. Szkoda, że autorka porzuciła pracę nad serią, bo to ZMARNOWANY potencjał. Dostajesz przepyszne danie i nagle okazuje się, że jesteś w połowie, a oni ci je zabierają! Tak się po prostu nie robi.
Szczególnie po tym, jak mamy rzuconą kość, w postaci kolejnej partnerki. :(

Naprawdę te książki sprawiły mi niezwykłą przyjemność i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam je przeczytać. Błędy są, ale kurcze sama historia jest naprawdę warta poznania.

Lekka, romantyczna i niesamowita. Dla mnie cudowana!

Znowu ten sam nudny schemat, na początku trochę akcji potem nieskończone próby wyjaśniania sobie miłosnych dylematów i trochę akcji na koniec...słabe, strasznie. Czytałam piąte przez dziesiąte.

Pożarłam praktycznie w dzień.Autorka mnie kupiła.Magia,zmiennokształtni,ba nawet dawka erotyzmu dodaje smaczku. Czekam na kolejne opowieści o Wilkach z Wulfridge. I by ich nie przegapić zostanę fanką autorki.Lekko z humorem,pozwala zapomnieć o tym co boli i gniecie .Polecam.

Dobry paranormal romance, fajnie się czyta, choć wilki są zbyt psowate.

Dobry paranormal romance, fajnie się czyta, choć wilki są zbyt psowate.

• Romans