Powietrze

Kajko
2012-01-01
2012-01-01
Fantasy Żywioły

Niektóre dialogi dosyć fajne, ale na tym koniec plusów. Książka zdecydowanie dla 13-15 latków, mega dziecinna. Mam wrażenie jakbym przeczytała zlepek różnych, zagranicznych poprzedniczek, nic mnie w niej nie zaskoczyło, ogólnie nuda.

Daje 9 za skończenie w kulminacyjnym momencie i nie zaspokojenie mojej ciekawości jak rozwinie się relacja Julie i Asha oraz czy Gabriel i Curtis znajdą jakieś swoje dziewczyny :(

Typowa powieść dla młodych czytelników - bóle dorastania i wywody egzystencjalne oraz naiwność do potęgi.

NIE CZYTAJCIE!!!
Ostrzegam lojalnie, bo zostaniecie z ręką w nocniku. Historia się nie kończy, wręcz dopiero się rozkręca, ale kontynuacji brak i nie zapowiada się by była. Jeśli przeczytacie i opowieść Was wciągnie to utkniecie i tylko Was to zirytuje.

NIE CZYTAJCIE!!!

Doskonała pod każdym względem, aż żal, że autorka nie wydała jeszcze żadnej powieści pod patronatem wydawnictwa. Czasem na rynku pojawiają się straszne gnioty i ciśnie się człowiekowi na usta "po co to komu?", koszmar, grafomania i beznadzieja. A tu, polska, nikomu nieznana pisarka, "wypuszcza" w internecie swoje darmowe ebooki, które szturmem podbijają serca nastolatek i nie tylko. Przemyślane, mądre dialogi pełne humoru i cudownych ripost, wartka akcja i jakaś niesamowita magia, to to, co charakteryzuje powieści Karoliny Kaim. Polecam serdecznie i mam nadzieję, że kiedyś doczekam się kontynuacji "Powietrza", bo była jeszcze lepsza niż cykl "Sfora"

Hm ciezko ocenic mi ta ksiazke...
Po przeczytaniu serii ''sfora'' -kierujac sie opiniami czytelnikow,ze ''powietrze'' jest lepsze od ww serii -siegnelam po ni.
No jak sie okazalo....
Ksiazka ronie dobra -o ile nie lepsze od amerykanskich ,ale
ale wlasnie to ksiazka dla nastolatek!!!!
Kto po przeczytaniu sfory-gdzie pelno dziekiego sexu i przeklestw-pisze ,ze powietrze jest nawet lepsze hm WTF?
I musze przyznac ksiazka wciaga i jest ciekawe,ale tez bardzooooo cnotliwa,a lowna bohaterka doprowadzala mnie do szalu!
Chlopcy wypadli swietnie ,a ona jak ciele .

Hm ciezko ocenic mi ta ksiazke...
No jak sie okazalo....
Ksiazka ronie dobra -o ile nie lepsze od amerykanskich ,ale
ale wlasnie to ksiazka dla nastolatek!!!!

jedna z najlepszych książek jakie czytałam, wielka radość, że napisała to nasza rodaczka, brawo. Bardzo chciałabym przeczytać kontynuację. Wielki minus dla wydawnictw, wydaje się tyle książek których nie można przeczytać, bo są nudne, a tu macie tak rewelacyjną autorkę, a nikt nie chce wydać jej książek? Jeżeli to przeczyta kiedyś autor to prośba, poproszę kolejne części i to nie tylko tej serii, książki są naprawdę rewelacyjne. POLECAM!!!!

To jedna z moich ulubionych książek i nie mogę doczekać się kontynuacji. Książka jest lekka, dobrze się ją czyta, historia jest spójna i przepełniona magią, a wypowiedzi bohaterów są pełne humoru.
Książka jest o życiu nastolatków, które nie są do końca zwyczajne, ponieważ po szkole umawiają się żeby ćwiczyć panowanie nad żywiołami. W głównych bohaterach nie idzie się nie zakochać, szczególnie w Asthonie - bogatym chłopaku, który wyczynia z ogniem niesamowite rzeczy. Ale nie będę zdradzać więcej szczegółów, żeby nie popsuć wam przygody z Julie i trójką jej przystojnych i czarujących przyjaciół.
Polecam tę książkę, ponieważ naprawdę warto ją przeczytać.

• Polscy autorzy
  • Polskie