Powietrze

Kajko
Fantasy Żywioły
fantastyka, fantasy, science fiction
Fantasy Żywioły

Daje 9 za skończenie w kulminacyjnym momencie i nie zaspokojenie mojej ciekawości jak rozwinie się relacja Julie i Asha oraz czy Gabriel i Curtis znajdą jakieś swoje dziewczyny :(

Typowa powieść dla młodych czytelników - bóle dorastania i wywody egzystencjalne oraz naiwność do potęgi.

NIE CZYTAJCIE!!!
Ostrzegam lojalnie, bo zostaniecie z ręką w nocniku. Historia się nie kończy, wręcz dopiero się rozkręca, ale kontynuacji brak i nie zapowiada się by była. Jeśli przeczytacie i opowieść Was wciągnie to utkniecie i tylko Was to zirytuje.

Doskonała pod każdym względem, aż żal, że autorka nie wydała jeszcze żadnej powieści pod patronatem wydawnictwa. Czasem na rynku pojawiają się straszne gnioty i ciśnie się człowiekowi na usta "po co to komu?", koszmar, grafomania i beznadzieja. A tu, polska, nikomu nieznana pisarka, "wypuszcza" w internecie swoje darmowe ebooki, które szturmem podbijają serca nastolatek i...

Hm ciezko ocenic mi ta ksiazke...
Po przeczytaniu serii ''sfora'' -kierujac sie opiniami czytelnikow,ze ''powietrze'' jest lepsze od ww serii -siegnelam po ni.
No jak sie okazalo....
Ksiazka ronie dobra -o ile nie lepsze od amerykanskich ,ale
ale wlasnie to ksiazka dla nastolatek!!!!
Kto po przeczytaniu sfory-gdzie pelno dziekiego sexu i przeklestw-pisze ,ze powietrze jest...

jedna z najlepszych książek jakie czytałam, wielka radość, że napisała to nasza rodaczka, brawo. Bardzo chciałabym przeczytać kontynuację. Wielki minus dla wydawnictw, wydaje się tyle książek których nie można przeczytać, bo są nudne, a tu macie tak rewelacyjną autorkę, a nikt nie chce wydać jej książek? Jeżeli to przeczyta kiedyś autor to prośba, poproszę kolejne części i...

Rewelacyjna,czekam na drugą część. Oczywiście książka o nastolatkach, ale coż, takie najlepiej się czyta. Opowieść o dziewczynie i 3 chłopaków władających mocami żywiołów. Naprawdę wciąga, polecam!!!

Absolutnie uwielbiam tę autorkę i żałuję, że żadne wydawnictwo nie wzięło jej pod swoje skrzydła.

To jedna z moich ulubionych książek i nie mogę doczekać się kontynuacji. Książka jest lekka, dobrze się ją czyta, historia jest spójna i przepełniona magią, a wypowiedzi bohaterów są pełne humoru.
Książka jest o życiu nastolatków, które nie są do końca zwyczajne, ponieważ po szkole umawiają się żeby ćwiczyć panowanie nad żywiołami. W głównych bohaterach nie idzie się nie...

• Polscy autorzy
  • Fantastyka