Etykietnik Towarzyski Kubusia Puchatka

Pooh's Little Etiquette Book
8371206852
pozostałe
Beata-Chiara

Kubuś Puchatek wie dobrze, ża Za Pięć Jedenasta powinno się podawać małe Conieco. Zna też różnicę między Właściwym Podwieczkiem (który czeka w domu Sowy) a Prawie Podwieczorkiem (o którym zaraz się zapomina). Tym, którzy są mniej obyci z Zasadami Właściwego Postępowania, z pomocą przychodzi nasz podręcznik etykiety, w którym Czytelnicy mogą zapoznać się z obowiązującymi w Stumilowym Lesie towarzyskimi prawidłami Prowadzenia Konwersacji, Jedzenia i Składania Wizyt.
Bo czy wiedzielibyście na przykład, że niegrzecznie jest poprosić o chleb do miodu, ale jak najbardziej wypada spoglądać tęsknie w stronę spiżarni? Okraszona cierpkim humorem ksiazeczka prezentuje punkt widzenia rodem z Zaczarowanego Miejsca- i każdy miłośnik Naszego Misia postąpi Najwlaściwiej, jesli ją przeczyta.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis

źródło okładki: zdjęcie autorskie