Szminka

Wydawnictwo: Mandragora

Mroczna historia kryminalna: opowiada o zbrodni popełnianej w mrocznym zaułku przy pomocy noża i tej drugiej dokonywanej przy pomocy słów oskarżeń, insynuacji i psychicznego maltretowania ofiary. Bohaterem jest policjant, który za wszelką cenę pragnie schwytać i ukarać potwornego zbrodniarza. Książka tylko dla dorosłych.

Arthaniel | 2016-09-21
Przeczytana: 21 września 2016

Czytałem już w życiu tyle kiepskich komiksów, że zwyczajnie nie jestem w stanie stwierdzić, czy to coś tutaj to jest na serio, czy dla jaj... / Ale przynajmniej oprawa graficzna jest ładna! Nawet bardzo!

Zaryk | 2011-07-30
Na półkach: Przeczytane, LGBT, Komiksy
Przeczytana: 30 lipca 2011

Dzięki nastrojowym obrazom całkiem przyjemna i klimatyczna lektura. Jednak warto nadmienić, iż scenariusz nie dorasta kresce do pięt. Dialogi trącą nieco naiwnością i są momentami mało wiarygodne.

Dlaczego komiks można przyporządkować do kategorii LGBT czytelnik przekona się dopiero na samym końcu lektury.

nothingcold | 2016-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2016

Joanna Karpowicz stworzyła niesamowitą oprawę graficzną, za nią mogłoby być i 10/10. Scenariusz, niestety, aż tak mnie nie porwał.

black_hole | 2012-09-05
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 05 września 2012

przerost formy nad treścią.

świetna kreska, gorszy scenariusz - wulgarny i banalny.

Michał Krotofil | 2012-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2005

Olej Na płutnie. Majstersztyk.

pralka | 2015-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2015