Głowa do pokochania

Wydawnictwo: Solaris
8 (5 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
literatura piękna
Jola

Powieść dotyka poważnego problemu z dziedziny psychologii, jakim jest borderline ("osobowość graniczna"). Nieuświadomione formy tego schorzenia potrafią doprowadzić do niezwykle dramatycznych, a także surrealnych sytuacji. Czytając, zetkniemy się z procesami, które zachodzą w głowach i duszach ludzi dotkniętych "pograniczem".

źródło opisu: Wydawnictwo Solaris

źródło okładki: http://karolakowo.blog.pl/tag/glowa-do-pokochania/

Janusz | 2019-05-20

Powieść absolutnie zasługująca na wysoką ocenę. Głęboka, miejscami bolesna wiwisekcja umysłu głównej bohaterki. Szczerze polecam. Więcej o "Głowie do pokochania" piszę tutaj: https://www.muzyczyszyn.pl/recenzje/glowa-do-pokochania-recenzja-ksiazki/

bartek1121998 | 2019-05-20
Przeczytana: 15 marca 2019

Cudowna, poruszająca książka dla dojrzałego czytelnika :) zapraszam do recenzji:

Jola | 2016-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2016

Książka ma ciekawy temat, ale bardzo płytko do niego podchodzi. Właściwie jest to monolog, który w dodatku nie jest specjalnie ciekawy.