Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci

Tłumaczenie: Marta Najman
Wydawnictwo: Onepress
The Laptop Millionaire: How Anyone Can Escape the 9 to 5 and Make Money Online
YouTube, Facebook, Twitter, SEO
Oceansoul

Zostań internetowym rewolucjonistą! Potęga produktów cyfrowych — jak znaleźć niszę i zacząć na niej zarabiać? Media społecznościowe — jak wykorzystać ich zasięg do rozbudowania bazy klientów i strefy wpływów? 7 prostych sekretów milionera — czego koniecznie należy się trzymać przy realizacji planu? O niezależności, także tej finansowej marzy każdy. Kto nie chciałby w końcu przestać martwić...

Zostań internetowym rewolucjonistą!

Potęga produktów cyfrowych — jak znaleźć niszę i zacząć na niej zarabiać?

O niezależności, także tej finansowej marzy każdy. Kto nie chciałby w końcu przestać martwić się o codzienne wydatki? Marnować czas na frustrującą, nudną pracę? Wiedzieć, że byt całej rodziny nie zależy od złego humoru szefa, który nagle zabiera Ci premię? Na szczęście możesz wyrwać się z tego zaklętego kręgu i znacznie podwyższyć swoje dochody — bez wychodzenia z domu. Współczesny świat oferuje narzędzia, które pozwolą Ci zbić majątek, o ile wykorzystasz je właściwie. Tysiące ludzi zarabiają dziś w sieci — Ty także możesz to robić.
W tej książce Mark Anastasi, żywy przykład sieciowego american dream, opisuje trzydzieści dwie strategie zarabiania w internecie. Znajdziesz tu konkretne informacje, statystyki, studia przypadków oraz szczegółowe opisy poruszania się po użytecznych zakamarkach sieci. Dowiesz się, jak znaleźć niszę i napisać e-book, jak aktywnie szukać klientów zainteresowanych Twoimi produktami cyfrowymi, jak prowadzić webinarium i jak reklamować się w sieci. Nauczysz się korzystać z programów partnerskich i usług podwykonawców. Zobaczysz także, na czym polega prowadzenie stron członkowskich. Jeśli chcesz uwolnić się od codziennej orki i zamienić ją na krótkie chwile z laptopem, zacznij czytać już dziś!

źródło opisu: http://helion.pl/

źródło okładki: http://helion.pl/

barczakmichal | 2019-02-17

Trochę za mocno amerykańska i motywacyjna ale świetna jako narzędzie do analizy swojej pracy jako freelancer/mikro przedsiębiorca/ bloger.

PawełSw | 2018-01-28
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Książka, po którą powinna sięgnąć każda osoba która jest (chce być) freelancerem zarabiającym w sieci.
Autor przedstawia wiele pomysłów jak wykorzytstać internet do zarabiania pieniędzy i w konsekwencji do osiągnięcia wolności finansowej.
W książce znajdziemy również historię ludzi, którzy przeszli przysłowiową dorgę od pucybuta do milionera i spełnili tym samym swój amerykański sen.
Po przeczytaniu książki mam jednak nieco mieszane uczucia ze względu na pojawiające się praktycznie na każdej stronie książki astronomiczne (przynajmniej dla mnie) kwoty pieniędzy jakie zarobili w krótkim czasie bohaterowie opowieści.
Na plus można zaliczyć fakt, że autor nie poprzestaje na teorii i stara się wejść w szczegóły opisywanego problemu przytaczając konkretne adresy stron oraz narzędzia jakie można wykorzystać do promowania siebie lub swojego produktu w internecie.
Również autorzy ebooków znajdą w książce kilka praktycznych porad.
Dodatkowo książka z pewnością potrafi skutecznie zmotywować...

Maks | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017

Na plus:
- pierwszy, który przynajmniej pisze "zrób to lub tamto", bez pieprzenia przez 250 stron frazesów "lepiej naucz się pływać bo pójdziesz na dno jak kamień.

Na minus:
- kolejna historia:byłem biedny a odkryłem sekret dzięki któremu jestem milionerem. Teraz chcę tylko pomagać innym... za symboliczną opłatą.

+ Schemat "Zarabiam bo uczę innych jak zarabiać i oni mi za to płacą"...

Hania | 2017-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2017

Jedna z książek, które podsuwają gotowe pomysły (albo raczej narzędzia) jak zacząć pracować i zarabiać w sieci i poświęcać na to znacznie mniej czasu niż na standardowym etacie.
Sporo jest w niej ciekawych wskazówek jak działać skutecznie na Facebooku czy Twitterze czy chociażby jak napisać e-booka albo stworzyć webinarium. Denerwujący bywa czasami aż nazbyt optymistyczny ton. Autor wielokrotnie przypomina, że zarabia przez sen, leżąc na plaży i pstryka z palca imponującymi sumami, które zarabia w kilka minut. Aż za bardzo trąci amerykańską propagandą sukcesu... Ale mimo wszystko warto się przemóc, by trochę poszerzyć e-marketingowe horyzonty.