Kuroko's Basket 9

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Kuroko''s Basket (tom 9)
Wydawnictwo: Waneko
Kuroko no Basuke 8
manga, waneko, kuroko's basket
komiksy
Alderamin

W ćwierćfinale zawodów międzyszkolnych Kaijoi mierzy się z Touou. Presja wywierana na Touou rośnie. Kise wreszcie udaje się skopiować grę Aomine, który z czterema faulami na koncie znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Jak zakończy się pojedynek dwóch członków „Pokolenia Cudów”?! Po meczu Kagami i Kuroko wybierają się na turniej ulicznej koszykówki. Kogo tam spotkają?

źródło opisu: http://waneko.com.pl/

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Wkp | 2018-06-25
Przeczytana: 21 czerwca 2018

POWRÓT NA BOISKO

Po dwóch spokojniejszych tomach, "Kuroko's" wraca na boisko by po raz kolejny zaserwować nam sportowe emocje. Tempo przyspiesza, akcja atakuje nas ze wszystkich stron, a bohaterowie znów pokazują, że koszykówka to pot, krew i łzy - tak zwycięstwa, jak i porażki.

Ćwierćfinały zawodów międzyszkolnych trwają. Pojedynek między drużynami szkół Kaijou i Touou coraz bardziej zmienia się w starcie między Kise i Aomine, dwoma przedstawicielami Pokolenia Cudów. Temu pierwszemu w końcu udaje się skopiować grę swego mentora, ale czy będzie w stanie pokonać go tak, jakby tego sobie życzył? Aomine co prawda ma na koncie cztery faule i nie może grać zbyt agresywnie, jednak czy to w czymkolwiek mu przeszkodzi?
A to początek. Kagami i Kuroko wybierają się bowiem na mecz ulicznej koszykówki. Na miejscu dochodzi jednak do serii nieoczekiwanych spotkań, które wyciągną na świtało dzienne kilka faktów z przeszłości i staną się zapowiedzią przyszłych zdarzeń. Jakby tego było mało, do...