Gdy nie ma powrotu

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio

Jest to nie tylko biografia sportowca , ale wywołująca wzruszenie opowieść o dwojgu znanych ludziach, którzy odkryli prostą, ale głęboką prawdę: im boleśniejsza strata tym bliżej jesteśmy Boga.

dorota89 | 2011-11-15

Bardzo cenna książka. Nie czyta się łatwo, ale warto. Daje do myślenia, pozwala przewartościować wiele spraw w życiu, przypomina, że pomimo trudnych doświadczeń nie należy się poddawać. Główny bohater to niezwykły człowiek, wielokrotnie dostrzegający dobre strony spotykających go zdarzeń. Historia inspirująca, dlatego mam zamiar kiedyś jeszcze do niej wrócić, by wypisać sobie te słowa, które w niej najbardziej poruszały moje serce.

Zrozumiałam, że nieraz nie trzeba wstydzić się łez, których nie brakowało przy lekturze tej książki. Łez, nie tylko smutku, ale i nadziei. Lektura warta uwagi, ciężko to wyrazić słowami, przy takiej prawdziwej, trudnej, lecz pięknej historii życia tego człowieka, jego rodziny, znajomych przyjaciół, ponieważ historia życia to nie tylko my, ale również ludzie, którzy są obok nas-na dobre i na złe. Po prostu.

the_unnamed | 2011-09-15
Szymon | 2017-05-02