Powrót miotacza

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

Baseballiści mówią, że każdy gracz może złapać łatwe odbicie. Sprawdzianem zawodnika jest to, jak poradzi sobie z trudnym do wychwycenia odbiciem. Życie obdarzyło Dave a Dravecky ego takim właśnie trudnym odbiciem. W swojej książce opowiada nam, jak należy postępować w kryzysowych sytuacjach. Jego wiara, determinacja i odwaga stanowią dla nas wszystkich doskonałą lekcję przezwyciężania życiowych niepowodzeń. Jego historia powinna być lekturą obowiązkową dla całej rodziny.

Kenito | 2016-11-23
TrzymamKoło | 2017-09-02