Kształt ciemności

Prószyński i S-ka
2008-01-01
2008-01-01
Kształt ciemności

Okładka książki Wieża Sebastian Adamski, Alicja Choroszewska, Paulina Gubała, Andrzej Kaczmarczyk, Jacek Kalinowski, Maria Kocot, Katarzyna Kownacka, Tomasz Kozłowski, Joanna Madej, Agata Marzec, Marcin Nadratowski, Agata Policht, Kamila Szmigila, Zyta Trych
Wieża Sebastian Adamski, ...
Okładka książki Poznań Fantastyczny AMU.NET.100 Dawid Cieśla, Adam Froń, Cezary Gawor, Małgorzata Grudnik, Daniel Hermanowicz, Anna Jelec, Jacek Kalinowski, Mariusz Kaźmierczak, Bartosz Kozdęba, Barbara Sarbian, Agnieszka Sawicz, Dawid Szymański, Jacek Wątorek, Joanna Wtulich
Poznań Fantast... Dawid Cieśla, Adam ...

Atrakcyjny kryminał z nutką powieści obyczajowej.
Urzekającym językiem napisany,nawet z poetyckim wydżwiękiem.
Mnogością epitetów i zdań złożonych jestem mile zaskoczona.
Czytało mi się wybornie. Tematyka i emocje z nią związane udzieliły mi się.Przeżywałam! Zjawiskowa książka! Polecam!

Atrakcyjny kryminał z nutką powieści obyczajowej.
Urzekającym językiem napisany,nawet z poetyckim wydżwiękiem.
Mnogością epitetów i zdań złożonych jestem mile zaskoczona.

Tak po prostu jestem pod wrażeniem. Jeśli to jest debiut to życzę sobie jak najwięcej książek tego autora. Bardzo dobry kryminał z wartką , nieprzewidywalną akcją, wieloma tropami i ciekawym zakończeniem. I jeszcze autor nie bał się tematu tabu czyli odważnie wpisał w fabułę świat kleru. I chociaż rozwiązanie zagadki dotyczyło narkotyków z którymi księża nie mieli nic wspólnego to możemy zobaczyć, że księża to też zwykli ludzie. Na dodatek udało mi się polubić komisarza Hagena, który notabene święty też nie był.Polecam.

I właśnie za takie książki lubię LC :) Inaczej mówiąc, człowiek nie zdaje sobie sprawy, że takie perełki powstają, ale czyta opinię na portalu i już wie po co sięgnąć. Ja sięgnęłam dzięki @Tomkowi (dziękuję!).
Opiniowana książka jest debiutem, co jeszcze bardziej zwiększa podziw dla autora (nawet nie z tzw. branży, jak się okazuje). Opowieść jest wartko opowiedziana z zagadką, która jest inteligentnie i zajmująco przedstawiona oraz ze znawstwem tematu. Widzę dużą staranność i talent. Tym bardziej szkoda, że nic nie zapowiada kontynuacji przygód inspektora Hagena a ja już nigdy mogę się nie dowiedzieć, kim był "Słoń" :( Powinnam za to odjąć gwiazdkę :/

Rewelacyjny kryminał. Autor wiele zwrotów akcji przyozdobił subtelnym erotyzmem. Stworzył bohaterów, których postępowanie wywołuje w czytelniku emocje.
Jedna z lepszych książek jakie przeczytałem w ostatnim czasie.
Bardzo żałuję, że nie powstała kontynuacja przygód Hagena.
Jestem niezmiernie ciekaw co stało się z autorem? Po Kształcie ciemności chyba już więcej nic nie napisał? Wielka szkoda...

Jedna z lepszych książek jakie przeczytałem w ostatnim czasie.
Bardzo żałuję, że nie powstała kontynuacja przygód Hagena.

Trochę za długa ,zmęczyła mnie .
Początek trochę akcji później przedłużająca się monotonia by na końcu się znowu rozkręcić..

Trochę za długa ,zmęczyła mnie .

Książka zawierająca wiele zwrotów akcji dzięki której bardzo dobrze się ją czytało. Polecam

Ciekawa konstrukcja, zaskakujące zwroty. Szkoda tylko, że nie poznajemy człowieka "Słonia", który jest wewnętrznym przeciekiem lubelskiej policji. Warta polecenia.

książka ciekawa, wątki różnorakie ( homoseksualizm, kościól i polityka, zdrada małzeńska, okultyzm...) wszystkie mogace być przyczyna licznych zbrodni, stąd mało satysfakcjujące zakonczenie, takie...banalne. Niemniej polecam szczerze, i czemu nie ma kolejnych tomów? wszak na okładce wyraznie jest napisane":...otwiera cykl powieści o inspektorze Hagenie"

Naprawdę przyzwoity polski kryminał. Generalnie raczej nie zabieram się do cienkich książek, ale tym razem autor trochę przesadził (tomiszcze ponad 600stron). Gdyby odchudzić tę powieść o 1/3 to mogłaby jeszcze zyskać. Biorąc pod uwagę, że to debiut autorski, jestem bardzo ciekaw kolejnej pozycji z inspektorem Hagenem w roli głównej.Polecam.

Książka wpadła w moje ręce przez przypadek i zastanawiałem się czy warto ją przeczytać. Moja odpowiedź brzmi, że warto. Książka wciąga i czyta się ją lekko i przyjemnie.

• Książka papierowa
  • Proza
  • EpuB
  • Kryminał / Thriller / Sensacja
  • ☆ 2016 ☆
  • Książki Ebooki

Dodaj cytat z książki Kształt ciemności