Prawo Spadkowe

LubimyCzytać

Stan prawny na dzień 01.01.2015r.Prawo spadkowe jest regulowane przez Kodeks Cywilny. Ponieważ jest to dość gruba księga obejmująca ponad 1000 artykułów nie każdy ma możliwość i cierpliwość by ją w całości studiować. W 2012 roku w prawie spadkowym zaszły dość istotne zmiany, które na pewno zainteresują wiele osób. Dla ich wygody w niniejszej książce zamieszczamy tylko te artykuły Kodeksu Cywilnego, które dotyczą prawa spadkowego.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!