Martin Eden (CDmp3)

Wydawnictwo: QES Agency
LubimyCzytać

Jest to historia znajomości tytułowego Martina Edena oraz poznanej przez niego przypadkowo dziewczyny "z wyższych sfer" - Ruth Morse. On jest doświadczony życiowo i zawodowo, utalentowany, lecz biedny, ona ambitna i bogata. Chcąc dorównać dziewczynie i stać się jej godnym Martin postanawia kształcić się samodzielnie i zostać pisarzem. Losy tej dwójki tworzą niezwykle ciekawą i poruszającą opowieść o miłości, poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, wielkim sukcesie i gorzkim rozczarowaniu.Czyta: Mieczysław Morański Czas trwania: 17 godz. 34 min.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras