Z latarnią w tle

Wydawnictwo: Marpress
satyra
LubimyCzytać

Ponad setka rysunków znanego humorysty, który pokazał, że na temat latarni morskich można, a nawet trzeba żartować. Obiektem dowcipów są zresztą nie same budowle, tylko ludzie i ich zachowania - często nonsensowne, zaskakujące, a nawet dramatyczne, lecz zawsze śmieszne. Żarty zawarte w tej książeczce poprzedza krótki tekst pt. Te śmieszne latarnie pióra Andrzeja Januszajtisa, wielkiego znawcy i miłośnika zabytków Gdańska.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: www.marpress.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!