Nowe żarty pobożne

Wydawnictwo: Bernardinum
humor, satyra
satyra

Zbigniew Jujka jest zdobywcą kilkudziesięciu nagród, w tym pierwszych na międzynarodowych konkursach, między innymi w Montrealu, Berlinie, Ankonie, Bordigherze, Knokke-Heist, Skopije i Tokio. Wielokrotny laureat Złotej Szpilki. W latach 1989-1996 prezes Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. W roku 1998 odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. W roku 2000 otrzymał nagrodę Eryka, a w 2003 i 2004 - Błękitnego Melonika Charliego. W roku 2006 wyróżniony Nagrodą Pomorską, odznaką Pro Ecclesia et Populo oraz medalem Gloria Artis.

źródło opisu: nota wydawcy

Abigail | 2013-09-10