Historia Polski

Wydawnictwo: Demart
albumy
LubimyCzytać

600 haseł, 2000 ilustracji, 70 map, układ alfabetyczny.Ilustrowana encyklopedia dziejów Polski jest podstawowym kompendium wiedzy z zakresu historii państwa i społeczeństwa polskiego od początków państwowości do roku 2011. Przekazuje niezbędne informacje o najważniejszych procesach i zjawiskach politycznych, społecznych, ustrojowych, o instytucjach i organizacjach, a także o postaciach, których działalność w istotny sposób wywierała wpływ na bieg naszych dziejów ojczystych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!