101 rzeczy lepszych od diety (CD MP3)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Rodzinne
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Audiobook CD MP3Czyta: Anna Guzik101 rzeczy lepszych od diety, czyli jak schudnąć bez odchudzania?Poradnik, który wyzwoli cię z tyranii diet… i odchudzi o kilka kilogramów! „To świetny, pełen poczucia humoru poradnik z pogranicza dietetyki i mody, napisany z myślą o kobietach, które chcą zmienić swój wygląd. Myślę, że dla czytelniczek, oprócz oczywiście rad dietetycznych, ciekawe będą proponowane przez autorkę triki, które pomogą dobrze wyglądać każdej z nas. Co ważne, bez nadmiernych wyrzeczeń."– Anna Guzik, aktorka. Czas trwania: 9h 20 min.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!